ERSTE BANK: Zkušenosti s BH Securities
Ono hlavně záleží, co od obchodování čekáš a jak ho chceš vlastně dělat. Kde obchodovat, jestli ČR nebo zahraničí a samozřejmě v jakém objemu a jak často :-)
| 26.6. 2026 23:20:18 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz | 2 790,00-18,00 (-0,64%) 16:15 26.6. 2026 |
2 800,00-10,00 (-0,36%) 16:56 26.6. 2026 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno28.6. 2014 13:26|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Ono hlavně záleží, co od obchodování čekáš a jak ho chceš vlastně dělat. Kde obchodovat, jestli ČR nebo zahraničí a samozřejmě v jakém objemu a jak často :-)
reagovatzobrazit vlákno24.6. 2014 16:07|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Dlouhodobý cíl cca 40-50 Kč do té doby, co to budu mít v portfoliu, trvá. Bankrot Estery je na spadnutí.
reagovatzobrazit vlákno23.6. 2014 18:00|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Máš pravdu. Mám v portfoliu jen Esteru, Telekačenu a CETV. Telekačena bude nadosmrti za 293 nebo se přestane obchodovat, CETV = bankrot a Esteru čeká pád o 95 procent. Osobně pevně věřím, že drahá ropa konečně po dlouhé době spustí nějaká jatka. Žádných 5 směšných procent poklesu na indexech ale min 20-30. Snad se toho jednou dočkám. Do té doby žádné nákupy nebudu realizovat. Z toho plyne co? Nekonečný růst indexů, protože propady byly vždy tehdy, když jsem byl plně v long pozicích...
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2014 16:34|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Upřímně bych uvítal pomoc někoho, kdo má v rozhodování větší štěstí než já a dokáže dlouhodobě obchodovat v zisku. Klidně bych se dohodl i na nějaké provizi, pokud by mě ta osoba aspoň částečně z těch sraček dostala. Jen částečně protože úplně se z toho už stěží při ztrátě přesahující 70 procent dostanu... nechám tu svůj email : shuntly@centrum.cz a budu čekat, jestli se nenajde někdo, kdo to bude ochotný podniknout.
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2014 16:25|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Smířil bych se jen s divi jenže mimo ČR jít nechci. U kupujte dneska něco když jsou Přezůvky a Krabice, Pegas a Vigwam na maximech. A k tomu rizika - elektřina u Čezu, spotřební daň u Tabáku, Fortuna je malá a malé emise víme, jak taky dopadají...Navíc tabák a Štístko s malým podílem v indexu...Bez většího poklesu do ničeho z toho nejdu.
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2014 15:56|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Jenže v dnešní době najít titul, o kterém spolehlivě jde říct, že bude existovat dalších 10-20 let a platit divi je takřka nemožné.Třeba u nás Pegas. Vsadím se, že kdybych do toho dal všechno, co mi zbylo, tak najednou nepokoje v Egyptě, zničení obou výrobních linek a jízda na 300.
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2014 15:41|Es-Age|(80.82.149.xxx)
A proto se s Nervákem stane co? Jelikož ho už nemám, prodán se ztrátou přes 90 procent, tak najednou začnou šíleně letět nahoru ceny uhlí a zanedloudo bude stát 20, 40, 100 atd...
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2014 15:39|Es-Age|(80.82.149.xxx)
To je jedno co čekám, protože vždy bude opak. Takže kdybych vsadil na pokles PXu, tak je do měsíce nad 1600. Buď mám neuvěřitelnou smůlu ale spíše to bude, že na to prostě psychicky a hlavně mentálně nemám...
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2014 12:36|Es-Age|(109.81.245.xxx)
Zbytek jsem už prodal, tak zbyla jenom Estera. Ještě mám Telesráče ale ten se nehýbe a bankrotové CETV. Teď už jen čekám na min. 50-tiprocentní propad indexů.
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2014 10:51|Es-Age|(109.81.245.xxx)
Fortuna na RMS klesá proto, protože dnešním dnes již není nárok na dividendu. Takže jen technický pokles. O štístku neuvažuji. malé emise po předchozích bankrotech vůbec v úvahu již brát nebudu.
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2014 10:45|Es-Age|(109.81.245.xxx)
Já vím. Estera teď tvoří skoro 100 procent mého portfolia a to znamená jediné. Výhledově pokles o 95 procent.
reagovatzobrazit vlákno5.6. 2014 18:34|Es-Age|(80.82.149.xxx)
I svinské trhy jedou na další maxima. Žádná větší korekce už nebude. Není nic, co by to mohlo sundat a tak skoro stoprocentní ztráty z Kitkatu, CETV, ECM a Krocana nebude možno nijak smazat...Za posledních x měsíců jsem seřezal Esteru za 742 a 660. Nepomohlo. Řežba pod 500 bohužel zas nenastala. Tak to vidím, že do konce roku žádné další nákupy nebudou...Jen si počkám, kdo vyhraje soutěž krachování. Jestli bude rychleji Nervák, Krocan nebo CETV.
reagovatzobrazit vlákno28.5. 2014 13:16|syncman|(195.113.87.xxx)
BJ pripsal v 11 hodin
reagovatzobrazit vlákno26.5. 2014 16:24|syncman|(195.113.87.xxx)
ex-date byl v patek, tzn., ze dividendy dostaneme :)
reagovatzobrazit vlákno26.5. 2014 16:16|syncman|(195.113.87.xxx)
Erste vidim okolo 200denniho klouzaveho prumeru, takze poustim za 666.
reagovatzobrazit vlákno22.5. 2014 11:43|kocan|(193.164.219.xxx)
No tak na gapu jsme byli, tak kam jsedeme, pod 600?
reagovatzobrazit vlákno22.5. 2014 8:52|syncman|(195.113.87.xxx)
50denni MA cca 660, myslite, ze se tam doplizi?
reagovatzobrazit vlákno21.5. 2014 20:24|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Vycházím z historie. Čeho jsem měl nejvíc, to bylo posléze zmasakrováno poklesem min o 90 procent. Teď mám nejvíce Estery...
reagovatzobrazit vlákno21.5. 2014 15:35|kocan|(193.164.219.xxx)
To je zbožný přání neboli zásek, ale fakticky by mohli sestoupit na500K.
reagovatzobrazit vlákno21.5. 2014 14:21|Es-Age|(109.81.245.xxx)
Jen upozorňuji, že moje portfolio je skoro 90 procent Estera a to znamená jediné. Výhledově pád min o 90 procent dolů. čeho bylo v portfoliu nejvíc, padlo na nulu nebo skoro na nulu - Kit, NWR a CETV. Na řadě je teď Estera. Výhledově 50 Kč/ks.
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka loni v červenci byl podle skupiny mezinárodních...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.