Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 26.6.2026 23:20
Akcie.cz»Diskuse»ERSTE BANK

Diskuse ERSTE BANK

Poslední příspěvky

26.6. 2026 23:20:18BCPPRMS
Aktuální kurz
2 790,00

-18,00 (-0,64%)

16:15 26.6. 2026

 
2 800,00

-10,00 (-0,36%)

16:56 26.6. 2026

 

Přidat nový příspěvek

1 125 126 127 1950

ERSTE BANK:  Zkušenosti s BH Securities

Ono hlavně záleží, co od obchodování čekáš a jak ho chceš vlastně dělat. Kde obchodovat, jestli ČR nebo zahraničí a samozřejmě v jakém objemu a jak často :-)

ERSTE BANK:  664

Dlouhodobý cíl cca 40-50 Kč do té doby, co to budu mít v portfoliu, trvá. Bankrot Estery je na spadnutí.

ERSTE BANK:  no

Máš pravdu. Mám v portfoliu jen Esteru, Telekačenu a CETV. Telekačena bude nadosmrti za 293 nebo se přestane obchodovat, CETV = bankrot a Esteru čeká pád o 95 procent. Osobně pevně věřím, že drahá ropa konečně po dlouhé době spustí nějaká jatka. Žádných 5 směšných procent poklesu na indexech ale min 20-30. Snad se toho jednou dočkám. Do té doby žádné nákupy nebudu realizovat. Z toho plyne co? Nekonečný růst indexů, protože propady byly vždy tehdy, když jsem byl plně v long pozicích...

ERSTE BANK:  no

Upřímně bych uvítal pomoc někoho, kdo má v rozhodování větší štěstí než já a dokáže dlouhodobě obchodovat v zisku. Klidně bych se dohodl i na nějaké provizi, pokud by mě ta osoba aspoň částečně z těch sraček dostala. Jen částečně protože úplně se z toho už stěží při ztrátě přesahující 70 procent dostanu... nechám tu svůj email : shuntly@centrum.cz a budu čekat, jestli se nenajde někdo, kdo to bude ochotný podniknout.

ERSTE BANK:  no

Smířil bych se jen s divi jenže mimo ČR jít nechci. U kupujte dneska něco když jsou Přezůvky a Krabice, Pegas a Vigwam na maximech. A k tomu rizika - elektřina u Čezu, spotřební daň u Tabáku, Fortuna je malá a malé emise víme, jak taky dopadají...Navíc tabák a Štístko s malým podílem v indexu...Bez většího poklesu do ničeho z toho nejdu.

ERSTE BANK:  no

Jenže v dnešní době najít titul, o kterém spolehlivě jde říct, že bude existovat dalších 10-20 let a platit divi je takřka nemožné.Třeba u nás Pegas. Vsadím se, že kdybych do toho dal všechno, co mi zbylo, tak najednou nepokoje v Egyptě, zničení obou výrobních linek a jízda na 300.

ERSTE BANK:  no

A proto se s Nervákem stane co? Jelikož ho už nemám, prodán se ztrátou přes 90 procent, tak najednou začnou šíleně letět nahoru ceny uhlí a zanedloudo bude stát 20, 40, 100 atd...

ERSTE BANK:  no

To je jedno co čekám, protože vždy bude opak. Takže kdybych vsadil na pokles PXu, tak je do měsíce nad 1600. Buď mám neuvěřitelnou smůlu ale spíše to bude, že na to prostě psychicky a hlavně mentálně nemám...

ERSTE BANK:  no

Zbytek jsem už prodal, tak zbyla jenom Estera. Ještě mám Telesráče ale ten se nehýbe a bankrotové CETV. Teď už jen čekám na min. 50-tiprocentní propad indexů.

ERSTE BANK:  no

Fortuna na RMS klesá proto, protože dnešním dnes již není nárok na dividendu. Takže jen technický pokles. O štístku neuvažuji. malé emise po předchozích bankrotech vůbec v úvahu již brát nebudu.

ERSTE BANK:  no

Já vím. Estera teď tvoří skoro 100 procent mého portfolia a to znamená jediné. Výhledově pokles o 95 procent.

ERSTE BANK:  Nákupy v nedohlednu

I svinské trhy jedou na další maxima. Žádná větší korekce už nebude. Není nic, co by to mohlo sundat a tak skoro stoprocentní ztráty z Kitkatu, CETV, ECM a Krocana nebude možno nijak smazat...Za posledních x měsíců jsem seřezal Esteru za 742 a 660. Nepomohlo. Řežba pod 500 bohužel zas nenastala. Tak to vidím, že do konce roku žádné další nákupy nebudou...Jen si počkám, kdo vyhraje soutěž krachování. Jestli bude rychleji Nervák, Krocan nebo CETV.

ERSTE BANK:  ERSTE - Divi

BJ pripsal v 11 hodin

ERSTE BANK:  Erste na lokalnim vrcholu?

ex-date byl v patek, tzn., ze dividendy dostaneme :)

ERSTE BANK:  Erste na lokalnim vrcholu?

Erste vidim okolo 200denniho klouzaveho prumeru, takze poustim za 666.

ERSTE BANK:  ERSTE doporučení & cílové ceny

No tak na gapu jsme byli, tak kam jsedeme, pod 600?

ERSTE BANK:  ERSTE doporučení & cílové ceny

50denni MA cca 660, myslite, ze se tam doplizi?

ERSTE BANK:  ERSTE doporučení & cílové ceny

Vycházím z historie. Čeho jsem měl nejvíc, to bylo posléze zmasakrováno poklesem min o 90 procent. Teď mám nejvíce Estery...

ERSTE BANK:  ERSTE doporučení & cílové ceny

To je zbožný přání neboli zásek, ale fakticky by mohli sestoupit na500K.

ERSTE BANK:  ERSTE doporučení & cílové ceny

Jen upozorňuji, že moje portfolio je skoro 90 procent Estera a to znamená jediné. Výhledově pád min o 90 procent dolů. čeho bylo v portfoliu nejvíc, padlo na nulu nebo skoro na nulu - Kit, NWR a CETV. Na řadě je teď Estera. Výhledově 50 Kč/ks.

1 125 126 127 1950

Graf ERSTE GROUP BANK AG

26.06.2026
Graf - BAAERBAG


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz