ERSTE BANK: ERSTE doporučení & cílové ceny
No tak na gapu jsme byli, tak kam jsedeme, pod 600?
| 27.6. 2026 13:11:51 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
2 800,00-10,00 (-0,36%) 16:56 26.6. 2026 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno22.5. 2014 11:43|kocan|(193.164.219.xxx)
No tak na gapu jsme byli, tak kam jsedeme, pod 600?
reagovatzobrazit vlákno22.5. 2014 8:52|syncman|(195.113.87.xxx)
50denni MA cca 660, myslite, ze se tam doplizi?
reagovatzobrazit vlákno21.5. 2014 20:24|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Vycházím z historie. Čeho jsem měl nejvíc, to bylo posléze zmasakrováno poklesem min o 90 procent. Teď mám nejvíce Estery...
reagovatzobrazit vlákno21.5. 2014 15:35|kocan|(193.164.219.xxx)
To je zbožný přání neboli zásek, ale fakticky by mohli sestoupit na500K.
reagovatzobrazit vlákno21.5. 2014 14:21|Es-Age|(109.81.245.xxx)
Jen upozorňuji, že moje portfolio je skoro 90 procent Estera a to znamená jediné. Výhledově pád min o 90 procent dolů. čeho bylo v portfoliu nejvíc, padlo na nulu nebo skoro na nulu - Kit, NWR a CETV. Na řadě je teď Estera. Výhledově 50 Kč/ks.
reagovatzobrazit vlákno21.5. 2014 9:24|syncman|(195.113.87.xxx)
RSI okolo 30, ja myslim, ze by mohla projit rustovou korekci. Uplne jsem nepobral ten vcerejsi open, kdy po 2 minutach byla za 640 za dalsi 2 minuty za 617
reagovatzobrazit vlákno16.5. 2014 11:55|kocan|(193.164.219.xxx)
KB zpátky na 3000,-, Erste 420.
reagovatzobrazit vlákno15.5. 2014 20:16|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Zajímavé, že banky začaly padat, indexy v Evropě taky ale ušatí se drží zuby nechty. Esteru jsem chtěl za 20 nabírat ve velkém s tím, že nákupy za 742 a 660 ji tam určitě dostanou ale ze současného vývoje jsem trochu nervózní. Banku nakoupím, až Ušatí spadnou aspoň o 20 procent. Protože až tam dorazí mega korekce, bude padat na PXu skoro vše bez ohledu na to, kolik to klesne předtím. Takže nákup Estery ve větším příjde až padnou indexy u ušatých, dříve ne.
reagovatzobrazit vlákno28.4. 2014 17:18|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Věřím v Esteru pod 600, ba dokonce pod 500 ale to by musela pořádně ruku k dílu přiložit Ukrajina.Poslední nákup zatím za 660 a další bude max za těch 600. Přemýšlím nad doředěním CETV za 50. Jenže to pořádně začne padat vždy až je u nás zavřeno...Snad to do konce dne zase nezkoriguje.
reagovatzobrazit vlákno14.4. 2014 19:23|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Spekulovat je zbytečné, protože trhy nesejme už zřejmě nic. Estera se nedokáže dostat hlouběji pod 24e. Už snad jen otevřený vojenský konflikt na Ukrajině nebo velmi negativní překvapení ohledně HDP v Číně může pomoct směrem dolů.
reagovatzobrazit vlákno9.4. 2014 16:11|mize|(86.61.211.xxx)
Jak vidíte další vývoj Erste? Vyrazí na sever?
reagovatzobrazit vlákno8.4. 2014 14:21|kocan|(193.164.219.xxx)
Je to pěkně rudý ,to mý ptf, ale ten čez nějak dolů už moc nechce.
reagovatzobrazit vlákno8.4. 2014 14:21|kocan|(193.164.219.xxx)
Je to pěkně rudý ,to mý ptf, ale ten čez nějak dolů už moc nechce.
reagovatzobrazit vlákno8.4. 2014 13:15|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Tak pojď pojď. Moje poslední nákupka 660 to táhne dolů za pačesy. A pak hvízd pod 600 a následně pod 500.
reagovatzobrazit vlákno17.3. 2014 16:34|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Žádná korekce nebyla. Indexy u Ušatých se skoro nehly z místa. Pokles na cca 16000 na DJ je k smíchu. Pořád čekám na těch -20 - -40 na jejich indexech, což někteří predikují. Jednou to tu kolmici směrem dolů dát prostě musí. Estera mě dneska zklamala ale dalo se to čekat. No nic, dosavadní nákupy neprodejné do doby, než se kurz dostane pod 500.
reagovatzobrazit vlákno17.3. 2014 16:25|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Žádná korekce nebyla. Indexy u Ušatých se skoro nehly z místa. Pokles na cca 16000 na DJ je k smíchu. Pořád čekám na těch -20 - -40 na jejich indexech, což někteří predikují. Jednou to tu kolmici směrem dolů dát prostě musí. Estera mě dneska zklamala ale dalo se to čekat. No nic, dosavadní nákupy neprodejné do doby, než se kurz dostane pod 500.
reagovatzobrazit vlákno17.3. 2014 9:08|gladiator|(37.48.32.xxx)
tak tohle je uz moc v patek se hrouti burza rusaci zabrali ukacka a vsichni v pici a dneska je po krizi...........
reagovatzobrazit vlákno16.3. 2014 22:56|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Teď bude týden o ničem. Příměří do 21.3. znamená, že trhy budou stagnovat nebo mírně růst. A to jsem doufal v dokoupení Estery v intervalu 590-600 hned v pondělí...
reagovatzobrazit vlákno15.3. 2014 16:04|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Stoplossy nastavovat nebudu. Věřím, že se zase nahoru podívá, když se ekonomiky v eurozóně začínají zvedat. Ale vzhledem k tomu, kolik stála v roce 2009 (200) a 2011 (285), tak mám ve vetším strach ve větším nalézt. Kupovat ale postupně třeba, protože jinak bych byl naštvaný, kdyby se to otočilo dříve a já tomu ani v nejmenším nevyužil...
reagovatzobrazit vlákno14.3. 2014 18:05|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Vigwam je drahý a Krocan jede na nulu, protože je čím dál tím více tunelovaný. Výhled na tři akcie, které mě dostaly na mizinu zůstává : Krocan, Nervák a CETV bankrot. Minimálně jedna z nich už do konce tohoto roku. Jinak doufám, že referendum během víkendu pošle trhy do větších ztrát. Pořád věřím na nákupy Estery pod 500 ale je třeba nabírat postupně, kdyby to náhodou mělo tendenci se otočit příliš brzy. V pondělí snad doběr za 590 a do pátku snad první větší pozice za cca 500-540.
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka loni v červenci byl podle skupiny mezinárodních...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.