Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 27.6.2026 14:31
Akcie.cz»Diskuse»ERSTE BANK

Diskuse ERSTE BANK

Poslední příspěvky

27.6. 2026 14:31:19BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
2 800,00

-10,00 (-0,36%)

16:56 26.6. 2026

 

Přidat nový příspěvek

1 130 131 132 1950

ERSTE BANK:  Černý kůň 2014 zapomenut, jedeme na 490 ?

KB zpátky na 3000,-, Erste 420.

ERSTE BANK:  no

Zajímavé, že banky začaly padat, indexy v Evropě taky ale ušatí se drží zuby nechty. Esteru jsem chtěl za 20 nabírat ve velkém s tím, že nákupy za 742 a 660 ji tam určitě dostanou ale ze současného vývoje jsem trochu nervózní. Banku nakoupím, až Ušatí spadnou aspoň o 20 procent. Protože až tam dorazí mega korekce, bude padat na PXu skoro vše bez ohledu na to, kolik to klesne předtím. Takže nákup Estery ve větším příjde až padnou indexy u ušatých, dříve ne.

ERSTE BANK:  jak to vidíte s erste? 643

Věřím v Esteru pod 600, ba dokonce pod 500 ale to by musela pořádně ruku k dílu přiložit Ukrajina.Poslední nákup zatím za 660 a další bude max za těch 600. Přemýšlím nad doředěním CETV za 50. Jenže to pořádně začne padat vždy až je u nás zavřeno...Snad to do konce dne zase nezkoriguje.

ERSTE BANK:  Pryč z Erste.

Spekulovat je zbytečné, protože trhy nesejme už zřejmě nic. Estera se nedokáže dostat hlouběji pod 24e. Už snad jen otevřený vojenský konflikt na Ukrajině nebo velmi negativní překvapení ohledně HDP v Číně může pomoct směrem dolů.

ERSTE BANK:  Erste

Jak vidíte další vývoj Erste? Vyrazí na sever?

ERSTE BANK:  Dolů

Je to pěkně rudý ,to mý ptf, ale ten čez nějak dolů už moc nechce.

ERSTE BANK:  Dolů

Je to pěkně rudý ,to mý ptf, ale ten čez nějak dolů už moc nechce.

ERSTE BANK:  Dolů

Tak pojď pojď. Moje poslední nákupka 660 to táhne dolů za pačesy. A pak hvízd pod 600 a následně pod 500.

ERSTE BANK:  tradefio

Žádná korekce nebyla. Indexy u Ušatých se skoro nehly z místa. Pokles na cca 16000 na DJ je k smíchu. Pořád čekám na těch -20 - -40 na jejich indexech, což někteří predikují. Jednou to tu kolmici směrem dolů dát prostě musí. Estera mě dneska zklamala ale dalo se to čekat. No nic, dosavadní nákupy neprodejné do doby, než se kurz dostane pod 500.

ERSTE BANK:  tradefio

Žádná korekce nebyla. Indexy u Ušatých se skoro nehly z místa. Pokles na cca 16000 na DJ je k smíchu. Pořád čekám na těch -20 - -40 na jejich indexech, což někteří predikují. Jednou to tu kolmici směrem dolů dát prostě musí. Estera mě dneska zklamala ale dalo se to čekat. No nic, dosavadní nákupy neprodejné do doby, než se kurz dostane pod 500.

ERSTE BANK:  tradefio

tak tohle je uz moc v patek se hrouti burza rusaci zabrali ukacka a vsichni v pici a dneska je po krizi...........

ERSTE BANK:  Zdravím, Cipísku

Teď bude týden o ničem. Příměří do 21.3. znamená, že trhy budou stagnovat nebo mírně růst. A to jsem doufal v dokoupení Estery v intervalu 590-600 hned v pondělí...

ERSTE BANK:  žádnou paniku, amíci si to s rusákama vyříkaj

Stoplossy nastavovat nebudu. Věřím, že se zase nahoru podívá, když se ekonomiky v eurozóně začínají zvedat. Ale vzhledem k tomu, kolik stála v roce 2009 (200) a 2011 (285), tak mám ve vetším strach ve větším nalézt. Kupovat ale postupně třeba, protože jinak bych byl naštvaný, kdyby se to otočilo dříve a já tomu ani v nejmenším nevyužil...

ERSTE BANK:  žádnou paniku, amíci si to s rusákama vyříkaj

Vigwam je drahý a Krocan jede na nulu, protože je čím dál tím více tunelovaný. Výhled na tři akcie, které mě dostaly na mizinu zůstává : Krocan, Nervák a CETV bankrot. Minimálně jedna z nich už do konce tohoto roku. Jinak doufám, že referendum během víkendu pošle trhy do větších ztrát. Pořád věřím na nákupy Estery pod 500 ale je třeba nabírat postupně, kdyby to náhodou mělo tendenci se otočit příliš brzy. V pondělí snad doběr za 590 a do pátku snad první větší pozice za cca 500-540.

ERSTE BANK:  žádnou paniku, amíci si to s rusákama vyříkaj

Bijec opět seká končetiny. Včerejší nástup za 660 začíná prolévat krev. Další výprask Estery je naplánován pod 600 a pak doufám, že tohle už způsobí jednodenní pokles o cca 15 procent, kdy příjde předposlední Boží šleh s cílem dostat to až pod 350. Já tu akcií za ty nárůsty poslední týdnů utopím v krvi. Další cíle jako Štístko a Plíny se mi nehýbají, Vigwam a Krabice zatím klesají málo...

ERSTE BANK:  Je to předražená akcie, velmi drahá

jojo az bude za 2KC vemu za dva miče.....................

ERSTE BANK:  Kdy se to otočí ?

Taky dnes byla VH telefoniky, ale pro nás asi nic nového není.

ERSTE BANK:  Kdy se to otočí ?

Zastávka před pádem , nebo dno?

ERSTE BANK:  Kdy se to otočí ?

Musel by přijít nějaký globální průšvih, aby to hodilo -20 za dva dny a celkově spadlo na cca 300. Jenže zatím nic nenasvědčuje tomu, že se něco takového stane. Kupuji ji po malých částech. Velký nákup je naplánován až kolem těch 350-400 jako posledně.

ERSTE BANK:  Kdy se to otočí ?

Hlásím úder sekerou smrti. Nákup za 660, druhý po 742. Další šleh naplánován za cca 600 a pak za dalších 10 procent dolů. Já toho skunka na kolena dostanu.

1 130 131 132 1950

Graf ERSTE GROUP BANK AG

27.06.2026
Graf - BAAERBAG


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz