reagovatzobrazit vlákno14.3. 2014 14:49|Es-Age|(109.81.245.xxx)
ERSTE BANK: žádnou paniku, amíci si to s rusákama vyříkaj
Bijec opět seká končetiny. Včerejší nástup za 660 začíná prolévat krev. Další výprask Estery je naplánován pod 600 a pak doufám, že tohle už způsobí jednodenní pokles o cca 15 procent, kdy příjde předposlední Boží šleh s cílem dostat to až pod 350. Já tu akcií za ty nárůsty poslední týdnů utopím v krvi. Další cíle jako Štístko a Plíny se mi nehýbají, Vigwam a Krabice zatím klesají málo...
ERSTE BANK: Je to předražená akcie, velmi drahá
jojo az bude za 2KC vemu za dva miče.....................
reagovatzobrazit vlákno12.3. 2014 16:21|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: Kdy se to otočí ?
Taky dnes byla VH telefoniky, ale pro nás asi nic nového není.
reagovatzobrazit vlákno12.3. 2014 15:22|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: Kdy se to otočí ?
Zastávka před pádem , nebo dno?
reagovatzobrazit vlákno12.3. 2014 11:05|Es-Age|(109.81.245.xxx)
ERSTE BANK: Kdy se to otočí ?
Musel by přijít nějaký globální průšvih, aby to hodilo -20 za dva dny a celkově spadlo na cca 300. Jenže zatím nic nenasvědčuje tomu, že se něco takového stane. Kupuji ji po malých částech. Velký nákup je naplánován až kolem těch 350-400 jako posledně.
reagovatzobrazit vlákno12.3. 2014 11:01|Es-Age|(109.81.245.xxx)
ERSTE BANK: Kdy se to otočí ?
Hlásím úder sekerou smrti. Nákup za 660, druhý po 742. Další šleh naplánován za cca 600 a pak za dalších 10 procent dolů. Já toho skunka na kolena dostanu.
reagovatzobrazit vlákno12.3. 2014 10:58|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: Kdy se to otočí ?
Kéř by to doklesalo aspoň na 400K.
reagovatzobrazit vlákno11.3. 2014 13:49|mize|(86.61.211.xxx)
ERSTE BANK: evropské banky
Kde je možno se zlatem obchodovat a jak? Mohl bys poradit? Budu rád, za každý pozitivní příspěvek.
Nikdy jsem se zlatem neobchodoval, proto tento dotaz.
reagovatzobrazit vlákno6.3. 2014 15:44|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: dobrý odhadce vývoje mnoha kursu je Cipísek_ kurs Erste predikce
Jsem z vývoje Estery hodně zničený. Místo pokračování poklesu zase nepřetržitý růst. Po slabých výsledcích. O korekce indexů v nedohlednu. Měl jsem ji na těch cca 670-ti dojebat. Pokyn byl na 660ti...
reagovatzobrazit vlákno6.3. 2014 13:51|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: erste
To zvednou daně určitě, když Zaorálek slibuje rozdávání peněz Ukrajině.
reagovatzobrazit vlákno19.2. 2014 18:49|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: Jedině dolů
Co s Ester?No doporučuji prodávat seč síly stačí. Po bankrotech ECM, CETV, Nerváka a Kitkatu je Estera nejvíce zastoupena v mém portfoliu a to znamená co? Riziko poklesu o více jak 90 procent takže 50-tka volá. Brzy bude rovná čára dolů.A v to tiše doufám.
reagovatzobrazit vlákno11.2. 2014 17:32|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: Erste Bank teď půjde jen dolů. Profit Warning: Zisk jen 60 mil. v 2013
Být taková zpráva na Nerváku nebo CETV, tak místo -3 je -30 procent...Klasika. A navíc koukám, že Estera zase leze nahoru. Neuvěřitelné ale nic neobvyklého. Předražené leze pořád nahoru kdežto poražení dále klesají.
reagovatzobrazit vlákno10.2. 2014 14:34|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: Erste Bank 810 plus !
To jsou dnes kšefty na tej Erste, že by klid před tsunami?
Ostatní na PX taky nic moc pohyb.
reagovatzobrazit vlákno10.2. 2014 11:22|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: Erste Bank 810 plus !
Vidím ji taky nad 800K.Pokud to nezkazí divoký východ.
reagovatzobrazit vlákno7.2. 2014 15:59|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: 780?
Děkuju, čtu to, jen jsem měl na mysli, jestli je víc lidí,co si myslí,že pak taky popojedem nad 800K. Nejsem intradenní.
reagovatzobrazit vlákno7.2. 2014 14:56|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: 780 Potvrzuji Cipískova slova...
Tak jak dál na Erste?
reagovatzobrazit vlákno7.2. 2014 11:41|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: Daně
Ve vývoji akcie KITD vypisuje zrušení akcie 17 a 18.9.2013,tak to máš dobrý,
aspoň přikrýt zisky.
reagovatzobrazit vlákno6.2. 2014 20:02|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: Daně
Radku,pokud jsi koupil KITD před méně než 6 měsíci do krachu, tj.ukončení obchodování ,tak je to ztráta k započítání.Piksel je jiná akcie a musel sis ji koupit a nemůžeš ji prodat. Tak to vidím já.
Držení kitu přes 6 měsíců a pak krach se do ztráty započítat nedá,bohužel.
reagovatzobrazit vlákno3.2. 2014 19:46|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: černý kůň se splašil a běží opačným směrem
Koukám, že moje sekera smrti zaťata za 742 pomohla, další krvavá rána se blíží. Ideální by byl pád na cca 25 euro , pak rána sekerou a finální pokles na 20 euro.Do pátku snad pod 700 bude.Aspoň -5 procent za jeden den by jednou mohlo být, když už ne 10.
reagovatzobrazit vlákno31.1. 2014 17:01|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: Sekera smrti opět v akci - Estero, těš se na 90-tiprocentní pokles
Dneska jsem začal s likvidací Estery. Sekeru smrti jsem na ni poslal za 742 ale jen v polovičním množství oproti původnímu plánu. Tentokrát už nad 800 nepoleze. Další rána bude za 690 a následně to budu brát co deset procent dolů.Snad příjde nějaký den, co většina titulů ztratí více jak 10 procent za jeden den...