zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 28.6.2026 13:38
Akcie.cz»Diskuse»ERSTE BANK

Diskuse ERSTE BANK

Poslední příspěvky

28.6. 2026 13:38:23BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
2 800,00

-10,00 (-0,36%)

16:56 26.6. 2026

 

Přidat nový příspěvek

1 137 138 139 1950

ERSTE BANK:  dobrý odhadce vývoje mnoha kursu je Cipísek_ kurs Erste predikce

Jsem z vývoje Estery hodně zničený. Místo pokračování poklesu zase nepřetržitý růst. Po slabých výsledcích. O korekce indexů v nedohlednu. Měl jsem ji na těch cca 670-ti dojebat. Pokyn byl na 660ti...

ERSTE BANK:  erste

To zvednou daně určitě, když Zaorálek slibuje rozdávání peněz Ukrajině.

ERSTE BANK:  Jedině dolů

Co s Ester?No doporučuji prodávat seč síly stačí. Po bankrotech ECM, CETV, Nerváka a Kitkatu je Estera nejvíce zastoupena v mém portfoliu a to znamená co? Riziko poklesu o více jak 90 procent takže 50-tka volá. Brzy bude rovná čára dolů.A v to tiše doufám.

ERSTE BANK:  Erste Bank teď půjde jen dolů. Profit Warning: Zisk jen 60 mil. v 2013

Být taková zpráva na Nerváku nebo CETV, tak místo -3 je -30 procent...Klasika. A navíc koukám, že Estera zase leze nahoru. Neuvěřitelné ale nic neobvyklého. Předražené leze pořád nahoru kdežto poražení dále klesají.

ERSTE BANK:  Erste Bank 810 plus !

To jsou dnes kšefty na tej Erste, že by klid před tsunami?
Ostatní na PX taky nic moc pohyb.

ERSTE BANK:  Erste Bank 810 plus !

Vidím ji taky nad 800K.Pokud to nezkazí divoký východ.

ERSTE BANK:  780?

Děkuju, čtu to, jen jsem měl na mysli, jestli je víc lidí,co si myslí,že pak taky popojedem nad 800K. Nejsem intradenní.

ERSTE BANK:  780 Potvrzuji Cipískova slova...

Tak jak dál na Erste?

ERSTE BANK:  Daně

Ve vývoji akcie KITD vypisuje zrušení akcie 17 a 18.9.2013,tak to máš dobrý,
aspoň přikrýt zisky.

ERSTE BANK:  Daně

Radku,pokud jsi koupil KITD před méně než 6 měsíci do krachu, tj.ukončení obchodování ,tak je to ztráta k započítání.Piksel je jiná akcie a musel sis ji koupit a nemůžeš ji prodat. Tak to vidím já.
Držení kitu přes 6 měsíců a pak krach se do ztráty započítat nedá,bohužel.

ERSTE BANK:  černý kůň se splašil a běží opačným směrem

Koukám, že moje sekera smrti zaťata za 742 pomohla, další krvavá rána se blíží. Ideální by byl pád na cca 25 euro , pak rána sekerou a finální pokles na 20 euro.Do pátku snad pod 700 bude.Aspoň -5 procent za jeden den by jednou mohlo být, když už ne 10.

ERSTE BANK:  Sekera smrti opět v akci - Estero, těš se na 90-tiprocentní pokles

Dneska jsem začal s likvidací Estery. Sekeru smrti jsem na ni poslal za 742 ale jen v polovičním množství oproti původnímu plánu. Tentokrát už nad 800 nepoleze. Další rána bude za 690 a následně to budu brát co deset procent dolů.Snad příjde nějaký den, co většina titulů ztratí více jak 10 procent za jeden den...

ERSTE BANK:  černý kůň se splašil a běží opačným směrem

Jenže co z toho, když u nás Estera rostla jak šílená místo aby dále klesala.

ERSTE BANK:  černý kůň se splašil a běží opačným směrem

Dnešek opět potvrzuje, že žádná korekce se na indexech konat nebude. Ten minipokles posledních dvou-tří dnů je to samé co nic a včerejší silný pokles Estery vystřídal dneska ještě silnější růst. Cíl zůstává. Prodej nad 1400.

ERSTE BANK:  černý kůň se splašil a běží opačným směrem

Cipísku, jaká je vyhlídka na ČEZ?

ERSTE BANK:  ERSTE BUBLINA

Tady nechápu, jak může být Estera blízko cen jako v rce 2011, když je HDP nula oproti +cca 3 v roce 2011. Prostě když roste tak roste, bez ohledu na výsledky apod. Dokud nepříjde globální korekce indexů, růst bude dál, klidně až na 1600. A jelikož se nezdá, že by ještě někdy nějaká větší korekce byla, doporučuji Esteru neprodávat.

ERSTE BANK:  Dolů už nikdy

I další víc jak 3 procenta. Čekáni na korekci už vzdávám. Ta už nepříjde nikdy. Takže měním cílovku na Ester na 1600, kde jsem kupoval před krizí a mám ty kusy dodnes.

ERSTE BANK:  ?

Pánové,příznivci NWR a i ČEZu,
podívejte se z okna a do bedny na zprávy.Pokud sem nepřijde v únoru to, jak je teď v USA, tak si NWR en. uhlí prodá kam? Je to hruboprach i z těžby
koksáku.Takže teď srovnávat s těžařem v USA prostě nejde. A u ĆEZu a ost. se teplé
počasí na zisku taky projeví.

pozn. Mám topič.průkaz, nemám práci a jedu v tom s vámi.

ERSTE BANK:  ?

Myslel jsem, že v dole může být jen jeden druh uhlí, buď koksovatelné nebo energetické. Jestliže energetického je kolem 40-ti procent, tak proč nárůst jeho ceny z posledních měsíců Nerváka nahoru nevystřelilo, jako doly v Améru? A ta cena uhlí, 101 EUR/t na 4Q, to je cena za jaké uhlí?

ERSTE BANK:  ?

Tak to jsou jen spekulace. Nic pozitivního pro Ester se tedy nestalo. Ještě k Nerváku - nechápu, proč se pořád řeší cena koksovatelného uhlí, když to se těží jen v Paskovu, který se zavře. Zbytek dává energetické uhlí. Pak ale nechápu, proč s americkýma těžařama neroste i Nervák, když energetické uhlí napojené přímo na cenu břidlicového plynu, v posledních měsících rostlo...

1 137 138 139 1950

Graf ERSTE GROUP BANK AG

28.06.2026
Graf - BAAERBAG


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz