Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 28.6.2026 18:52
Akcie.cz»Diskuse»ERSTE BANK

Diskuse ERSTE BANK

Poslední příspěvky

28.6. 2026 18:52:27BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
2 800,00

-10,00 (-0,36%)

16:56 26.6. 2026

 

Přidat nový příspěvek

1 139 140 141 1950

ERSTE BANK:  Erste Bank 810 plus !

Vidím ji taky nad 800K.Pokud to nezkazí divoký východ.

ERSTE BANK:  780?

Děkuju, čtu to, jen jsem měl na mysli, jestli je víc lidí,co si myslí,že pak taky popojedem nad 800K. Nejsem intradenní.

ERSTE BANK:  780 Potvrzuji Cipískova slova...

Tak jak dál na Erste?

ERSTE BANK:  Daně

Ve vývoji akcie KITD vypisuje zrušení akcie 17 a 18.9.2013,tak to máš dobrý,
aspoň přikrýt zisky.

ERSTE BANK:  Daně

Radku,pokud jsi koupil KITD před méně než 6 měsíci do krachu, tj.ukončení obchodování ,tak je to ztráta k započítání.Piksel je jiná akcie a musel sis ji koupit a nemůžeš ji prodat. Tak to vidím já.
Držení kitu přes 6 měsíců a pak krach se do ztráty započítat nedá,bohužel.

ERSTE BANK:  černý kůň se splašil a běží opačným směrem

Koukám, že moje sekera smrti zaťata za 742 pomohla, další krvavá rána se blíží. Ideální by byl pád na cca 25 euro , pak rána sekerou a finální pokles na 20 euro.Do pátku snad pod 700 bude.Aspoň -5 procent za jeden den by jednou mohlo být, když už ne 10.

ERSTE BANK:  Sekera smrti opět v akci - Estero, těš se na 90-tiprocentní pokles

Dneska jsem začal s likvidací Estery. Sekeru smrti jsem na ni poslal za 742 ale jen v polovičním množství oproti původnímu plánu. Tentokrát už nad 800 nepoleze. Další rána bude za 690 a následně to budu brát co deset procent dolů.Snad příjde nějaký den, co většina titulů ztratí více jak 10 procent za jeden den...

ERSTE BANK:  černý kůň se splašil a běží opačným směrem

Jenže co z toho, když u nás Estera rostla jak šílená místo aby dále klesala.

ERSTE BANK:  černý kůň se splašil a běží opačným směrem

Dnešek opět potvrzuje, že žádná korekce se na indexech konat nebude. Ten minipokles posledních dvou-tří dnů je to samé co nic a včerejší silný pokles Estery vystřídal dneska ještě silnější růst. Cíl zůstává. Prodej nad 1400.

ERSTE BANK:  černý kůň se splašil a běží opačným směrem

Cipísku, jaká je vyhlídka na ČEZ?

ERSTE BANK:  ERSTE BUBLINA

Tady nechápu, jak může být Estera blízko cen jako v rce 2011, když je HDP nula oproti +cca 3 v roce 2011. Prostě když roste tak roste, bez ohledu na výsledky apod. Dokud nepříjde globální korekce indexů, růst bude dál, klidně až na 1600. A jelikož se nezdá, že by ještě někdy nějaká větší korekce byla, doporučuji Esteru neprodávat.

ERSTE BANK:  Dolů už nikdy

I další víc jak 3 procenta. Čekáni na korekci už vzdávám. Ta už nepříjde nikdy. Takže měním cílovku na Ester na 1600, kde jsem kupoval před krizí a mám ty kusy dodnes.

ERSTE BANK:  ?

Pánové,příznivci NWR a i ČEZu,
podívejte se z okna a do bedny na zprávy.Pokud sem nepřijde v únoru to, jak je teď v USA, tak si NWR en. uhlí prodá kam? Je to hruboprach i z těžby
koksáku.Takže teď srovnávat s těžařem v USA prostě nejde. A u ĆEZu a ost. se teplé
počasí na zisku taky projeví.

pozn. Mám topič.průkaz, nemám práci a jedu v tom s vámi.

ERSTE BANK:  ?

Myslel jsem, že v dole může být jen jeden druh uhlí, buď koksovatelné nebo energetické. Jestliže energetického je kolem 40-ti procent, tak proč nárůst jeho ceny z posledních měsíců Nerváka nahoru nevystřelilo, jako doly v Améru? A ta cena uhlí, 101 EUR/t na 4Q, to je cena za jaké uhlí?

ERSTE BANK:  ?

Tak to jsou jen spekulace. Nic pozitivního pro Ester se tedy nestalo. Ještě k Nerváku - nechápu, proč se pořád řeší cena koksovatelného uhlí, když to se těží jen v Paskovu, který se zavře. Zbytek dává energetické uhlí. Pak ale nechápu, proč s americkýma těžařama neroste i Nervák, když energetické uhlí napojené přímo na cenu břidlicového plynu, v posledních měsících rostlo...

ERSTE BANK:  ?

Předražené i nadále roste. Proš ta Estera letí nahoru? Dneska nebo včera byla nějaká zmínka o Rakousku či Bulharsku? Nějaký zákon či snad akvizice...Nějaké info bylo ale nemohu to najít. Nevíte někdo, o co šlo?

ERSTE BANK:  Typická ukázka !?

Omyl, Cipísek to tu psal.

ERSTE BANK:  :-(

Předražené Fortuna a Estera dále rostou. Ani nákupy za 600 a 655 na Esteře epomáhají. Asi bude třeba dát další zásah. Jenže dlouhodobá rezistence dneska padla a tak se bojím nejhoršího - nárůst nad 800. A celková korekce pořád nepřichází.

ERSTE BANK:  bankovní akcie

To je katastrofa, takové články. Místo pořádného poklesu jen růst. PX zůstane samozřejmě tam, kde je. Růst nebude u nás nic. A jestli si EXIT začnou vykládat taky pozitivně, tak se už žádné korekce nikdy nedočkáme. Tím pádem je uhlí totálně na odpis. Poslední dobou totiž sleduji reverzi. Jak DJI padá,uhelný index jde nahoru a naopak. Tudíž při neustálém růstu DJ bude zanedlouho index pod 100.

ERSTE BANK:  700 je za námi

V žádném případě. Držím nákupy za 600 a 655 dokud nepadne pod 350. Do té doby neprodejné.

1 139 140 141 1950

Graf ERSTE GROUP BANK AG

28.06.2026
Graf - BAAERBAG


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz