ERSTE BANK: Erste Bank 810 plus !
Vidím ji taky nad 800K.Pokud to nezkazí divoký východ.
| 28.6. 2026 18:52:27 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
2 800,00-10,00 (-0,36%) 16:56 26.6. 2026 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno10.2. 2014 11:22|kocan|(193.164.219.xxx)
Vidím ji taky nad 800K.Pokud to nezkazí divoký východ.
reagovatzobrazit vlákno7.2. 2014 15:59|kocan|(193.164.219.xxx)
Děkuju, čtu to, jen jsem měl na mysli, jestli je víc lidí,co si myslí,že pak taky popojedem nad 800K. Nejsem intradenní.
reagovatzobrazit vlákno7.2. 2014 14:56|kocan|(193.164.219.xxx)
Tak jak dál na Erste?
reagovatzobrazit vlákno7.2. 2014 11:41|kocan|(193.164.219.xxx)
Ve vývoji akcie KITD vypisuje zrušení akcie 17 a 18.9.2013,tak to máš dobrý,
aspoň přikrýt zisky.
reagovatzobrazit vlákno6.2. 2014 20:02|kocan|(193.164.219.xxx)
Radku,pokud jsi koupil KITD před méně než 6 měsíci do krachu, tj.ukončení obchodování ,tak je to ztráta k započítání.Piksel je jiná akcie a musel sis ji koupit a nemůžeš ji prodat. Tak to vidím já.
Držení kitu přes 6 měsíců a pak krach se do ztráty započítat nedá,bohužel.
reagovatzobrazit vlákno3.2. 2014 19:46|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Koukám, že moje sekera smrti zaťata za 742 pomohla, další krvavá rána se blíží. Ideální by byl pád na cca 25 euro , pak rána sekerou a finální pokles na 20 euro.Do pátku snad pod 700 bude.Aspoň -5 procent za jeden den by jednou mohlo být, když už ne 10.
reagovatzobrazit vlákno31.1. 2014 17:01|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Dneska jsem začal s likvidací Estery. Sekeru smrti jsem na ni poslal za 742 ale jen v polovičním množství oproti původnímu plánu. Tentokrát už nad 800 nepoleze. Další rána bude za 690 a následně to budu brát co deset procent dolů.Snad příjde nějaký den, co většina titulů ztratí více jak 10 procent za jeden den...
reagovatzobrazit vlákno28.1. 2014 19:45|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Jenže co z toho, když u nás Estera rostla jak šílená místo aby dále klesala.
reagovatzobrazit vlákno28.1. 2014 16:09|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Dnešek opět potvrzuje, že žádná korekce se na indexech konat nebude. Ten minipokles posledních dvou-tří dnů je to samé co nic a včerejší silný pokles Estery vystřídal dneska ještě silnější růst. Cíl zůstává. Prodej nad 1400.
reagovatzobrazit vlákno27.1. 2014 12:55|mize|(86.61.211.xxx)
Cipísku, jaká je vyhlídka na ČEZ?
reagovatzobrazit vlákno23.1. 2014 16:22|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Tady nechápu, jak může být Estera blízko cen jako v rce 2011, když je HDP nula oproti +cca 3 v roce 2011. Prostě když roste tak roste, bez ohledu na výsledky apod. Dokud nepříjde globální korekce indexů, růst bude dál, klidně až na 1600. A jelikož se nezdá, že by ještě někdy nějaká větší korekce byla, doporučuji Esteru neprodávat.
reagovatzobrazit vlákno13.1. 2014 19:17|Es-Age|(80.82.149.xxx)
I další víc jak 3 procenta. Čekáni na korekci už vzdávám. Ta už nepříjde nikdy. Takže měním cílovku na Ester na 1600, kde jsem kupoval před krizí a mám ty kusy dodnes.
reagovatzobrazit vlákno9.1. 2014 11:16|kocan|(193.164.219.xxx)
Pánové,příznivci NWR a i ČEZu,
podívejte se z okna a do bedny na zprávy.Pokud sem nepřijde v únoru to, jak je teď v USA, tak si NWR en. uhlí prodá kam? Je to hruboprach i z těžby
koksáku.Takže teď srovnávat s těžařem v USA prostě nejde. A u ĆEZu a ost. se teplé
počasí na zisku taky projeví.
pozn. Mám topič.průkaz, nemám práci a jedu v tom s vámi.
reagovatzobrazit vlákno8.1. 2014 20:33|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Myslel jsem, že v dole může být jen jeden druh uhlí, buď koksovatelné nebo energetické. Jestliže energetického je kolem 40-ti procent, tak proč nárůst jeho ceny z posledních měsíců Nerváka nahoru nevystřelilo, jako doly v Améru? A ta cena uhlí, 101 EUR/t na 4Q, to je cena za jaké uhlí?
reagovatzobrazit vlákno8.1. 2014 19:34|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Tak to jsou jen spekulace. Nic pozitivního pro Ester se tedy nestalo. Ještě k Nerváku - nechápu, proč se pořád řeší cena koksovatelného uhlí, když to se těží jen v Paskovu, který se zavře. Zbytek dává energetické uhlí. Pak ale nechápu, proč s americkýma těžařama neroste i Nervák, když energetické uhlí napojené přímo na cenu břidlicového plynu, v posledních měsících rostlo...
reagovatzobrazit vlákno8.1. 2014 18:00|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Předražené i nadále roste. Proš ta Estera letí nahoru? Dneska nebo včera byla nějaká zmínka o Rakousku či Bulharsku? Nějaký zákon či snad akvizice...Nějaké info bylo ale nemohu to najít. Nevíte někdo, o co šlo?
reagovatzobrazit vlákno8.1. 2014 10:24|kocan|(193.164.219.xxx)
Omyl, Cipísek to tu psal.
reagovatzobrazit vlákno7.1. 2014 18:17|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Předražené Fortuna a Estera dále rostou. Ani nákupy za 600 a 655 na Esteře epomáhají. Asi bude třeba dát další zásah. Jenže dlouhodobá rezistence dneska padla a tak se bojím nejhoršího - nárůst nad 800. A celková korekce pořád nepřichází.
reagovatzobrazit vlákno6.12. 2013 17:51|Es-Age|(80.82.149.xxx)
To je katastrofa, takové články. Místo pořádného poklesu jen růst. PX zůstane samozřejmě tam, kde je. Růst nebude u nás nic. A jestli si EXIT začnou vykládat taky pozitivně, tak se už žádné korekce nikdy nedočkáme. Tím pádem je uhlí totálně na odpis. Poslední dobou totiž sleduji reverzi. Jak DJI padá,uhelný index jde nahoru a naopak. Tudíž při neustálém růstu DJ bude zanedlouho index pod 100.
reagovatzobrazit vlákno27.11. 2013 17:28|Es-Age|(80.82.149.xxx)
V žádném případě. Držím nákupy za 600 a 655 dokud nepadne pod 350. Do té doby neprodejné.
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Bankovní rada České národní banky (ČNB) v minulém týdnu poprvé po čtyřech letech...
Česká delegace na červencovém summitu NATO v Ankaře potvrdí, že bude postupně do roku 2035...
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.