Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 27.6.2026 23:13
Akcie.cz»Diskuse»ERSTE BANK

Diskuse ERSTE BANK

Poslední příspěvky

27.6. 2026 23:13:50BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
2 800,00

-10,00 (-0,36%)

16:56 26.6. 2026

 

Přidat nový příspěvek

1 1801 1802 1803 1950

ERSTE BANK:  A konec

Jen doufám, že se mi ji podaří prodat za 950 ale myslím, že za tu dnešní nevyužitou šanci těžce zaplatím.

ERSTE BANK:  A konec

Takže zítra ta svině definitivně navždy vypadne z mého portfolia. To už je vrchol.

ERSTE BANK:  Pod 900 to pojede a už brzy :-(

Me stve, ze si vzdycky vsadim na tu spatnou banku, se podivejte na KB... A pritom tu moc na vyber neni...

ERSTE BANK:  Čumte na :

A ja mel zrovna od vcera nakoupenej long na erste a vedel sem hovno, jak sem na tom, cili sem to radsi strelil.

ERSTE BANK:  ZAJÍAVÉ ....

blabol, dax je cca -1,3

ERSTE BANK:  Pokorime dneska 1000 ?

tipuju, ze jo

ERSTE BANK:  Cikáni sledujete volatilitu na mědi?

Můžete mi prosím někdo doporučit nějakou dobrou literaturu na opce, warranty a centrifikáty. Přes koho obchodovat? Jak obchodovat shorty? Lze na BCP obchodovat opce? Jak otevřít short za své?

ERSTE BANK:  Tak a závěr jak jinak než dolů

Tak a tipovačka - jak tipujete, že po naším close půjde Este v Rakousku dolů? Já bych na to vsadil zbytek peněz, co mi zbylo po těch masakrech, že najisto, dolů, jako každý den...

ERSTE BANK:  jedeeeeeeeeeeem

To je dneska zase sesup, jen mi reknete, kdy to ma uz clovek zacit nakupovat?

ERSTE BANK:  Katastrofa

Tak USA dnes -2 procenta takže zítra ECM, Orco a Erste -5 - -6 procent, zbytek 0 - -1. Fakt super.

ERSTE BANK:  Katastrofa

Tak USA dnes -2 procenta takže zítra ECM, Orco a Erste -5 - -6 procent, zbytek 0 - -1. Fakt super.

ERSTE BANK:  PROČ ERSTE ?

Nejenom. V jednom kuse padá i Orco a ECM. Jsou to svinské akcie. Bez budoucnosti. Radši prodat hned, protože už bude jenom hůř. Kladné závěrečné hodnoty se na nich už nikdy nedočkáme.

ERSTE BANK:  Vyhlídky pro 2008 : skoro samé ztráty

No kdybych zašortoval, tak by to stálo v místě a narůstaly úroky. Nepřipadá v úvahu.

ERSTE BANK:  Vyhlídky pro 2008 : skoro samé ztráty

Když tak nad tím přemýšlím, tak ve větším rozsahu umožní eleminovat poslední brutální ztráty jen čtveřice titulů : Erste na vlnkách mezi 1150 a 1300, Čezák ale tak po poklesu na 1320, Tele na vlnkách mezi 540 a 565, Pegas z cen pod 700. Zbytek má velmi smutné vyhlídky do budoucna : AAA permanentně klesá, Cetv postupně zařízne kurs,ECM a Orco jsou jakožto developeři úplně odepsaní, KB je v podstatě na maximech, stejně jako Uni, Zentiva je odepsaná, a tabák?No jedině snad kvůli divi...Tento rok bude v porovnání s 2007 úplná katastrofa.

ERSTE BANK:  Brokerjet seminar

No nejlepsi na tom sou asi ty susenky a piti, jinak to je vo nicem, nebyl sem tam sice dnes, ale tak pred mesicem, je to spis pro lidi, kteri o tom nic nevedi.

ERSTE BANK:  jak se kejhalo???

Clovek to nekdy nechape, ale podle vseho byla dost velka sance na 0,5 a to uz bylo zapocitano v indexech, bohuzel se nekonalo a tak to de do kopru, nicmene bych se toho zas az tak nebal.

ERSTE BANK:  mrtvej pes

Ja uz jsem nad erste zlomil hul.

ERSTE BANK:  Irenko, PROČ?

Tady jsem. No na Erste jsem několik desítek tisíc v mínusu. Zítra začínám dávat na cenách kolem 1350 Erste do nabídky. ECM mám nastavené na 1500.

ERSTE BANK:  Je konec

No, já podržím několik měsíců, možná i přes rok ale jak se to výrazně nezlepší, tak to se ztrátou prodám. Na tohle fakt nemám nervy ale jedu výhradně za své...

ERSTE BANK:  Je konec

Zisk z tohohle roku máš pryč?Tak to ten můj zmizel před pár týdny, jak farmaceutická megera padla. Od té doby mě mydlí Erste a ECM. Fakticky budu děkovat Bohu, jestli se dostanu aspoň na nulu za celou dobu obchodování ale pochybuju. ECM a Erste jsou totálně v háji.

1 1801 1802 1803 1950

Graf ERSTE GROUP BANK AG

27.06.2026
Graf - BAAERBAG


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz