ERSTE BANK: Pokorime dneska 1000 ?
tipuju, ze jo
| 26.6. 2026 18:37:33 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz | 2 790,00-18,00 (-0,64%) 16:15 26.6. 2026 |
2 800,00-10,00 (-0,36%) 16:56 26.6. 2026 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno21.1. 2008 9:31|plikous|(160.218.43.xxx)
tipuju, ze jo
reagovatzobrazit vlákno17.1. 2008 15:05|coach|(213.192.2.xxx)
Můžete mi prosím někdo doporučit nějakou dobrou literaturu na opce, warranty a centrifikáty. Přes koho obchodovat? Jak obchodovat shorty? Lze na BCP obchodovat opce? Jak otevřít short za své?
reagovatzobrazit vlákno9.1. 2008 16:56|Es-Age|(78.157.160.xxx)
Tak a tipovačka - jak tipujete, že po naším close půjde Este v Rakousku dolů? Já bych na to vsadil zbytek peněz, co mi zbylo po těch masakrech, že najisto, dolů, jako každý den...
reagovatzobrazit vlákno9.1. 2008 9:34|plikous|(160.218.43.xxx)
To je dneska zase sesup, jen mi reknete, kdy to ma uz clovek zacit nakupovat?
reagovatzobrazit vlákno8.1. 2008 21:59|Es-Age|(78.157.160.xxx)
Tak USA dnes -2 procenta takže zítra ECM, Orco a Erste -5 - -6 procent, zbytek 0 - -1. Fakt super.
reagovatzobrazit vlákno8.1. 2008 21:59|Es-Age|(78.157.160.xxx)
Tak USA dnes -2 procenta takže zítra ECM, Orco a Erste -5 - -6 procent, zbytek 0 - -1. Fakt super.
reagovatzobrazit vlákno8.1. 2008 10:51|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nejenom. V jednom kuse padá i Orco a ECM. Jsou to svinské akcie. Bez budoucnosti. Radši prodat hned, protože už bude jenom hůř. Kladné závěrečné hodnoty se na nich už nikdy nedočkáme.
reagovatzobrazit vlákno4.1. 2008 12:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No kdybych zašortoval, tak by to stálo v místě a narůstaly úroky. Nepřipadá v úvahu.
reagovatzobrazit vlákno4.1. 2008 12:25|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Když tak nad tím přemýšlím, tak ve větším rozsahu umožní eleminovat poslední brutální ztráty jen čtveřice titulů : Erste na vlnkách mezi 1150 a 1300, Čezák ale tak po poklesu na 1320, Tele na vlnkách mezi 540 a 565, Pegas z cen pod 700. Zbytek má velmi smutné vyhlídky do budoucna : AAA permanentně klesá, Cetv postupně zařízne kurs,ECM a Orco jsou jakožto developeři úplně odepsaní, KB je v podstatě na maximech, stejně jako Uni, Zentiva je odepsaná, a tabák?No jedině snad kvůli divi...Tento rok bude v porovnání s 2007 úplná katastrofa.
reagovatzobrazit vlákno11.12. 2007 22:04|plikous|(88.100.45.xxx)
No nejlepsi na tom sou asi ty susenky a piti, jinak to je vo nicem, nebyl sem tam sice dnes, ale tak pred mesicem, je to spis pro lidi, kteri o tom nic nevedi.
reagovatzobrazit vlákno11.12. 2007 20:34|plikous|(88.100.45.xxx)
Clovek to nekdy nechape, ale podle vseho byla dost velka sance na 0,5 a to uz bylo zapocitano v indexech, bohuzel se nekonalo a tak to de do kopru, nicmene bych se toho zas az tak nebal.
reagovatzobrazit vlákno5.12. 2007 10:53|plikous|(160.218.43.xxx)
Ja uz jsem nad erste zlomil hul.
reagovatzobrazit vlákno15.11. 2007 17:09|Es-Age|(78.157.160.xxx)
Tady jsem. No na Erste jsem několik desítek tisíc v mínusu. Zítra začínám dávat na cenách kolem 1350 Erste do nabídky. ECM mám nastavené na 1500.
reagovatzobrazit vlákno15.11. 2007 12:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No, já podržím několik měsíců, možná i přes rok ale jak se to výrazně nezlepší, tak to se ztrátou prodám. Na tohle fakt nemám nervy ale jedu výhradně za své...
reagovatzobrazit vlákno15.11. 2007 12:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Zisk z tohohle roku máš pryč?Tak to ten můj zmizel před pár týdny, jak farmaceutická megera padla. Od té doby mě mydlí Erste a ECM. Fakticky budu děkovat Bohu, jestli se dostanu aspoň na nulu za celou dobu obchodování ale pochybuju. ECM a Erste jsou totálně v háji.
reagovatzobrazit vlákno15.11. 2007 12:33|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Velkou chybou byla koupě Zentivy na 1440 a 1165. Mnohem větší chybou byla ale koupě Erste po pádu Zentivy na 1000 s vírou v neexistující potenciál Erste...+Orco. Doufám, že tak za 1-2 roky budu mít alespoň to, co jsem na barzu vložil. Teď mám k tomu neskutečně daleko...
reagovatzobrazit vlákno14.11. 2007 16:25|Es-Age|(78.157.160.xxx)
Jak jsem říkal. Můj bič tuhle akcií nad 1400 nepustí...Ve Vídni už pod 51 Eur...
reagovatzobrazit vlákno14.11. 2007 16:02|Es-Age|(78.157.160.xxx)
Vysvětlení jest prosté. Erste moje poslední nákupku 1362, takže se dočkáte cen i pod 1300, bez ohledu na fundament. Kdybych koupil Uni, dneska je už pod 300, Čezák pod 1250 a KB pod 4000. Bohužel jakmile jsem to prodal, tak se to otočilo...
reagovatzobrazit vlákno14.11. 2007 15:59|Es-Age|(78.157.160.xxx)
Špatně jsi udělal. Erste se už nad 1450 obchodovat nebude. Jedině štěstí jako dnes, kdy nějaké zvíře kupovalo i za 1498...
reagovatzobrazit vlákno9.11. 2007 14:14|Es-Age|(78.157.160.xxx)
Cílové ceny jen kvůli tomu, že někdo v jednom kuse prodává?Proč nepadá zmrd KB, když je to taky banka a je těsně pod maximama zatímco ERSTE je na několikaměsíčních minimech?Výsledky měla skoro na odhadu trhu...
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka loni v červenci byl podle skupiny mezinárodních...
Singapur zažívá technologický boom, jeho startupová scéna patří k nejsilnějším v Asii....
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.