ERSTE BANK: Katastrofa
Tak USA dnes -2 procenta takže zítra ECM, Orco a Erste -5 - -6 procent, zbytek 0 - -1. Fakt super.
| 23.6. 2026 17:34:34 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz | 2 777,00-30,00 (-1,07%) 16:15 23.6. 2026 |
2 787,00-23,00 (-0,82%) 16:57 23.6. 2026 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno8.1. 2008 21:59|Es-Age|(78.157.160.xxx)
Tak USA dnes -2 procenta takže zítra ECM, Orco a Erste -5 - -6 procent, zbytek 0 - -1. Fakt super.
reagovatzobrazit vlákno8.1. 2008 21:59|Es-Age|(78.157.160.xxx)
Tak USA dnes -2 procenta takže zítra ECM, Orco a Erste -5 - -6 procent, zbytek 0 - -1. Fakt super.
reagovatzobrazit vlákno8.1. 2008 10:51|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nejenom. V jednom kuse padá i Orco a ECM. Jsou to svinské akcie. Bez budoucnosti. Radši prodat hned, protože už bude jenom hůř. Kladné závěrečné hodnoty se na nich už nikdy nedočkáme.
reagovatzobrazit vlákno4.1. 2008 12:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No kdybych zašortoval, tak by to stálo v místě a narůstaly úroky. Nepřipadá v úvahu.
reagovatzobrazit vlákno4.1. 2008 12:25|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Když tak nad tím přemýšlím, tak ve větším rozsahu umožní eleminovat poslední brutální ztráty jen čtveřice titulů : Erste na vlnkách mezi 1150 a 1300, Čezák ale tak po poklesu na 1320, Tele na vlnkách mezi 540 a 565, Pegas z cen pod 700. Zbytek má velmi smutné vyhlídky do budoucna : AAA permanentně klesá, Cetv postupně zařízne kurs,ECM a Orco jsou jakožto developeři úplně odepsaní, KB je v podstatě na maximech, stejně jako Uni, Zentiva je odepsaná, a tabák?No jedině snad kvůli divi...Tento rok bude v porovnání s 2007 úplná katastrofa.
reagovatzobrazit vlákno11.12. 2007 22:04|plikous|(88.100.45.xxx)
No nejlepsi na tom sou asi ty susenky a piti, jinak to je vo nicem, nebyl sem tam sice dnes, ale tak pred mesicem, je to spis pro lidi, kteri o tom nic nevedi.
reagovatzobrazit vlákno11.12. 2007 20:34|plikous|(88.100.45.xxx)
Clovek to nekdy nechape, ale podle vseho byla dost velka sance na 0,5 a to uz bylo zapocitano v indexech, bohuzel se nekonalo a tak to de do kopru, nicmene bych se toho zas az tak nebal.
reagovatzobrazit vlákno5.12. 2007 10:53|plikous|(160.218.43.xxx)
Ja uz jsem nad erste zlomil hul.
reagovatzobrazit vlákno15.11. 2007 17:09|Es-Age|(78.157.160.xxx)
Tady jsem. No na Erste jsem několik desítek tisíc v mínusu. Zítra začínám dávat na cenách kolem 1350 Erste do nabídky. ECM mám nastavené na 1500.
reagovatzobrazit vlákno15.11. 2007 12:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No, já podržím několik měsíců, možná i přes rok ale jak se to výrazně nezlepší, tak to se ztrátou prodám. Na tohle fakt nemám nervy ale jedu výhradně za své...
reagovatzobrazit vlákno15.11. 2007 12:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Zisk z tohohle roku máš pryč?Tak to ten můj zmizel před pár týdny, jak farmaceutická megera padla. Od té doby mě mydlí Erste a ECM. Fakticky budu děkovat Bohu, jestli se dostanu aspoň na nulu za celou dobu obchodování ale pochybuju. ECM a Erste jsou totálně v háji.
reagovatzobrazit vlákno15.11. 2007 12:33|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Velkou chybou byla koupě Zentivy na 1440 a 1165. Mnohem větší chybou byla ale koupě Erste po pádu Zentivy na 1000 s vírou v neexistující potenciál Erste...+Orco. Doufám, že tak za 1-2 roky budu mít alespoň to, co jsem na barzu vložil. Teď mám k tomu neskutečně daleko...
reagovatzobrazit vlákno14.11. 2007 16:25|Es-Age|(78.157.160.xxx)
Jak jsem říkal. Můj bič tuhle akcií nad 1400 nepustí...Ve Vídni už pod 51 Eur...
reagovatzobrazit vlákno14.11. 2007 16:02|Es-Age|(78.157.160.xxx)
Vysvětlení jest prosté. Erste moje poslední nákupku 1362, takže se dočkáte cen i pod 1300, bez ohledu na fundament. Kdybych koupil Uni, dneska je už pod 300, Čezák pod 1250 a KB pod 4000. Bohužel jakmile jsem to prodal, tak se to otočilo...
reagovatzobrazit vlákno14.11. 2007 15:59|Es-Age|(78.157.160.xxx)
Špatně jsi udělal. Erste se už nad 1450 obchodovat nebude. Jedině štěstí jako dnes, kdy nějaké zvíře kupovalo i za 1498...
reagovatzobrazit vlákno9.11. 2007 14:14|Es-Age|(78.157.160.xxx)
Cílové ceny jen kvůli tomu, že někdo v jednom kuse prodává?Proč nepadá zmrd KB, když je to taky banka a je těsně pod maximama zatímco ERSTE je na několikaměsíčních minimech?Výsledky měla skoro na odhadu trhu...
reagovatzobrazit vlákno9.11. 2007 14:11|Es-Age|(78.157.160.xxx)
Já jsem v brutálním mínusu za celou dobu obchodování, takže doufám, že na konci roku snad budu za celou dobu obchodování aspoň na nule ale pochybuju.
reagovatzobrazit vlákno9.11. 2007 14:06|Es-Age|(78.157.160.xxx)
Ještě k tomu mám trochu Orca, tak tam taky nenakupujte, protože proděláte. Pegase nepustím. CHci ho držet déle a pak...zatím to je pro mě jediná jistotka, že tam neztratím za týden desítku. Prozatím...Kdybch koupil cokoliv jiného, tak prodělám, takže tady mám aspoň to, co jsem do toho vložil.
reagovatzobrazit vlákno9.11. 2007 14:03|Es-Age|(78.157.160.xxx)
Mám dotaz : Proč to teď prodává DB a jak to víš, že to prodávaj teď hlavně oni?
reagovatzobrazit vlákno9.11. 2007 13:59|Es-Age|(78.157.160.xxx)
Na Telekomínu mám maličkou várku za 544, která hajzla výš nepustí, takže jsem klidný. Nemám teď volný cash, jedině že bych prodal Pegas ale to nesmím, bo za dva dny by stál přes 800.
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Energetická skupina ČEZ v úterý založila svou dceřinou firmu s názvem ČEZ Energy. Do ní...
Dubaj si v uplynulých letech vybudovala pověst oázy stability v neklidném regionu, čímž...
Před deseti lety britští voliči v referendu rozhodli o vystoupení Británie z Evropské unie....
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.