Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 22.6.2026 17:04
Akcie.cz»Diskuse»ERSTE BANK

Diskuse ERSTE BANK

Poslední příspěvky

22.6. 2026 17:04:05BCPPRMS
Aktuální kurz
2 807,00

+19,00 (+0,68%)

16:16 22.6. 2026

 
2 810,00

+16,00 (+0,57%)

16:57 22.6. 2026

 

Přidat nový příspěvek

1 94 95 96 1950

ERSTE BANK:  Zase dolů?

Tak to zase vypadá na pořádný sešup. Snad to příští týden skončí.

ERSTE BANK:  Zase dolů?

Přiředil jsem VIG za 455,loni byl za víc jak jednou tolik.Víc snad padne chvilkově jen při brexitu. No hlavně jestli nekrachne.
Erste mi vydělávalo na krachy, teď ho nevidím dobře, ČS jim už tolik nedá,jak ji tady kdekdo ""chválí"".

ERSTE BANK:  Tak už se nám to znovu rozjíždí

Na konci týdne 500? A to má člověk zůstat klidný!

ERSTE BANK:  Proč???

Proč jdeme dolů? Pokud Erste ustála prodej takového množství akcií tak by dnes pokud to tam zas nějakej trotl nebude házet lopatou měli jít k 690...

ERSTE BANK:  Proč???

Že by 610?

ERSTE BANK:  Proč???

Tak dnes asi těch 610?

ERSTE BANK:  Proč???

Tak jsem to neodhadl - to je ale fičák!!! Tak kde dnes? Že by 570?

ERSTE BANK:  jsem rád, že jsem počkal....a ještě chvilku počkám

zacnu na 540

ERSTE BANK:  Co se děje?

To je pěkný fičák

ERSTE BANK:  divi erste

Ví někdo, co znamená u divi ERSTE -hrubá,formou splátky kapitálu- ?
To se teda nedaní?

1 94 95 96 1950

Graf ERSTE GROUP BANK AG

22.06.2026
Graf - BAAERBAG


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz