reagovatzobrazit vlákno10.3. 2015 13:27|karel304|(213.192.3.xxx)
ERSTE BANK: OTP Bank
Slovenské akcie nijak nesleduju,index SAX je ale řádově horší chcíplotina než PX, nicméně včera jsem si náhodně všiml dost velkého pohybu - SAX -9%, koukl jsem na akcie a OTP Bank Slovensko (dcera maďarské OTP) dala -62,5% ovšem při objemu obchodu 7 (slovy sedm) ks,to je teda už úplný Kocourkov. Snad dív než dojdeme do tohohle stavu přestane PSE existovat.
reagovatzobrazit vlákno26.2. 2015 11:33|Edgar|(94.113.95.xxx)
ERSTE BANK: erste do portfolia
Po dvou ztrátových čtvrtletích by Erste měla dle našeho odhadu dosáhnout ve 4Q nepatrného zisku při 5 mil. EUR.
http://www.fio.cz/zpravodajstvi/zpravy-z-burzy/159291-projekce-hospodareni-erste-group-za-4q-2014
Na to, že ČS zašle do Rakouska za 4Q opět něco přes 4 mld. CZK mi to také nepříjde skvělé.
Půjde tedy spíš jen o výhled co do budoucna.