ERSTE BANK: Vítkovice
Zveřejnili výroční zprávu, účetní uzávěrku. Zobraz si graf a zatrhni ""události"", zobrazí se ti na grafu terčík (ikona) - rozklikni ji a máš to. Má to skoro 300 stran, tak to zkoumat asi nebudu. Vítkovice držím od kuponovky, když byly za 750 tak jsem ještě negambloval. Nechám si je nejspíš na památku až do důchodu.
reagovatzobrazit vlákno6.7. 2014 19:22|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: paribas vs erste
Esteru a CETV mám, tak si dejte pozor. Je úplně jedno, jaké fundamenty firma má. Bankrot teď klepe na dveře.
reagovatzobrazit vlákno5.7. 2014 0:16|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: krása...
Pokles mimo indexy, což se do plánů nepočítá. Takže pokud už další nepříjde, budu čekat na celkovou korekci indexů a s ní i Estery. Dokup plánuji nejdříve za 350.