reagovatzobrazit vlákno20.6. 2014 16:34|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: no
Upřímně bych uvítal pomoc někoho, kdo má v rozhodování větší štěstí než já a dokáže dlouhodobě obchodovat v zisku. Klidně bych se dohodl i na nějaké provizi, pokud by mě ta osoba aspoň částečně z těch sraček dostala. Jen částečně protože úplně se z toho už stěží při ztrátě přesahující 70 procent dostanu... nechám tu svůj email : shuntly@centrum.cz a budu čekat, jestli se nenajde někdo, kdo to bude ochotný podniknout.
reagovatzobrazit vlákno23.6. 2014 18:00|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: no
Máš pravdu. Mám v portfoliu jen Esteru, Telekačenu a CETV. Telekačena bude nadosmrti za 293 nebo se přestane obchodovat, CETV = bankrot a Esteru čeká pád o 95 procent. Osobně pevně věřím, že drahá ropa konečně po dlouhé době spustí nějaká jatka. Žádných 5 směšných procent poklesu na indexech ale min 20-30. Snad se toho jednou dočkám. Do té doby žádné nákupy nebudu realizovat. Z toho plyne co? Nekonečný růst indexů, protože propady byly vždy tehdy, když jsem byl plně v long pozicích...
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2014 16:25|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: no
Smířil bych se jen s divi jenže mimo ČR jít nechci. U kupujte dneska něco když jsou Přezůvky a Krabice, Pegas a Vigwam na maximech. A k tomu rizika - elektřina u Čezu, spotřební daň u Tabáku, Fortuna je malá a malé emise víme, jak taky dopadají...Navíc tabák a Štístko s malým podílem v indexu...Bez většího poklesu do ničeho z toho nejdu.