reagovatzobrazit vlákno23.6. 2014 18:00|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: no
Máš pravdu. Mám v portfoliu jen Esteru, Telekačenu a CETV. Telekačena bude nadosmrti za 293 nebo se přestane obchodovat, CETV = bankrot a Esteru čeká pád o 95 procent. Osobně pevně věřím, že drahá ropa konečně po dlouhé době spustí nějaká jatka. Žádných 5 směšných procent poklesu na indexech ale min 20-30. Snad se toho jednou dočkám. Do té doby žádné nákupy nebudu realizovat. Z toho plyne co? Nekonečný růst indexů, protože propady byly vždy tehdy, když jsem byl plně v long pozicích...
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2014 16:25|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: no
Smířil bych se jen s divi jenže mimo ČR jít nechci. U kupujte dneska něco když jsou Přezůvky a Krabice, Pegas a Vigwam na maximech. A k tomu rizika - elektřina u Čezu, spotřební daň u Tabáku, Fortuna je malá a malé emise víme, jak taky dopadají...Navíc tabák a Štístko s malým podílem v indexu...Bez většího poklesu do ničeho z toho nejdu.
reagovatzobrazit vlákno5.6. 2014 18:34|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: Nákupy v nedohlednu
I svinské trhy jedou na další maxima. Žádná větší korekce už nebude. Není nic, co by to mohlo sundat a tak skoro stoprocentní ztráty z Kitkatu, CETV, ECM a Krocana nebude možno nijak smazat...Za posledních x měsíců jsem seřezal Esteru za 742 a 660. Nepomohlo. Řežba pod 500 bohužel zas nenastala. Tak to vidím, že do konce roku žádné další nákupy nebudou...Jen si počkám, kdo vyhraje soutěž krachování. Jestli bude rychleji Nervák, Krocan nebo CETV.