Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 9.8.2020 21:29
Akcie.cz»Diskuse»KOMERČNÍ BANKA

Diskuse KOMERČNÍ BANKA

Poslední příspěvky

9.8. 2020 21:29:45BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
534,00

+3,00 (+0,56%)

16:51 7.8. 2020

 

Přidat nový příspěvek

1 2 295

KOMERČNÍ BANKA:  Sešup z 580 na 510

Má někdo vysvětlení nebo alespoň uvěřitelný důvod proč za 10 dnů o 10% dolů?

KOMERČNÍ BANKA:  Sešup z 580 na 510

Třeba protože zaostává za odhady, třeba proto, že jí táhnou ostatní banky, třeba...

https://www.kurzy.cz/zpravy/552947-komercni-banka-zaostava-za-odhady-za-cely-rok-ceka-jednociferny-pokles-prijmu-a-zisku-rust-uveru/

KOMERČNÍ BANKA:  Sešup z 580 na 510

Nevim jak tenhle virovy rok, cez prazdniny a zacatkem zari je kazdorocne pravidelny bankovy sesup v EU... a nasledna korekce - rast. Pridejme pandemii, horsi vysledky bank, problem s placenim uveru, ocekavana druha vlna, pripadna prohra Trumpa ve volbach,... To bude jeste zajimave.

KOMERČNÍ BANKA:  Sešup z 580 na 510

a asi taky nařízení EU aby banky pozdržely vyplácení dividend než se ekonomika oživí.

KOMERČNÍ BANKA:  dividenda za rok 2020 bude taky zastavena ??

Ukazatele kapitálové přiměřenosti a likvidity Skupiny KB výrazně převyšují platné regulační požadavky.
| Poté, co představenstvo v březnu navrhlo ponechat celý zisk roku 2019 nerozdělený, v souladu s pokynem České národní banky, odložilo představenstvo také rozhodnutí o dividendě roku 2020 nejméně do října 2020. O přijetí konečného rozhodnutí o dividendách rozhodne příslušná valná hromada. Ta byla kvůli mimořádným opatřením odložena.

...TO JSOU NOVINKY.. STÁLE JEŠTĚ POZITIVNÍ VÝSLEDKY ZA 1Q 2020 BANKA POJMENOVÁVÁ, ŽE TO JE ČISTÝ ZISK PRO SVÉ AKCIONÁŘE, PROČ TO ALE NERESPEKTUJE, NEROZUMÍM.. ROZUMÍM ALE TOMU, ŽE STÁT SI SÁM OD KOMERČNÍCH BANK PŮJČIL OHROMNÉ PENÍZE NA KRITÍ SCHODKU=SVÝCH KROKŮ V PANDEMII.. KÁŽE TEDY STÁT VODU A SÁM POPIJÍ VÍNO Z CIZÍHO ? ..VŽDYŤ ZASTAVENÍ VÝPLATY DIVIDEND V BANKOVNICTVÍ MĚLO OCHRÁNIT BANKY, PROČ TO NERESPEKTUJE ĆNB A STÁT ?? A POVOLUJE ZADLUŽENÍ BANK A VTAHUJE JE DO RIZIKA ?? JASNÝ SIGNÁL O VODĚ A VÍNU...

KOMERČNÍ BANKA:  dividenda za rok 2020 bude taky zastavena ??

Vývoj na KB je zajímavý, při aktuální ceně, velmi podobné páteční, bylo v pátek před mojí prodejní cenou cca 45tisíc kůsů, dnes cca 19tisíc.........

KOMERČNÍ BANKA:  dividenda za rok 2020 bude taky zastavena ??

8-) ..Tak to byl tvůj pokyn na 45000ks? ..super portfolio.. :)

KOMERČNÍ BANKA:  dividenda za rok 2020 bude taky zastavena ??

:-) draku, bohužel, ale špatný by to určitě nebylo:-).

KOMERČNÍ BANKA:  KB vs. Moneta vs. Erste

https://www.investicniweb.cz/video-hadrousek-fio-banka-ceske-banky-maji-vetsi-kapitalovy-polstar-nez-ty-evropske-jejich-akcie-mohou-vice-tezit-z-oziveni-ekonomiky/

KOMERČNÍ BANKA:  Sportovní kurzové sázky - Fotbal- Stolní tenis - 100% Spolehlivé info

Sportovní kurzové sázky - Fotbal- Stolní tenis - 100% Spolehlivé informace

www.netese.blogspot.cz

KOMERČNÍ BANKA:  Říz

Já věřím v ceny nad 850 u obou :-) a Moneta aspoň těch 80. Jenže vírou člověk nezbohatne, uvidíme. Jo, zadlužovat se budou jenže pak to musejí taky splácet. V dnešní době, kdy dosáhne na osobní bankrot kdekdo a kdy se rozvolňují pravidla pro ten bankrot...Úroky je jedna věc a splátky jistiny druhá...

KOMERČNÍ BANKA:  Říz

Banky jsou zaseklý proto, že maj zastavený divi. Pujdou nahoru,až budou sypat. Moneta později,páč dala napřed. To je jako koník, co blokli divi,se k litru dopracujem těžko. A ti noví,až bodou chtít dávat,tak nás dřív vylejou, jak Poláci nebo Dospiva. Víme svý.

KOMERČNÍ BANKA:  Říz do telete

U 02 jsem se možná unáhlil. Měl jsem si uvařit Earl Grey, zakousnout máslovou sušenku a meditovat. Půlku jsem jí prodal kvůli Monetě (nákup 208 - prodej 217).
O2 bude mít slušné výsledky i v dalších Q. Určitě si spousta lidí v období COVID navýšilo tarify, sporty budou s omezeným počtem diváků a většina těch, co si tyto služby upgradují/zavádí nové nezruší. Nechají to plavat. Nemám k tomu žádné důkazy, ale myslím si, že si to Péťa ošéfuje a dostane pásma na 5G. 5G bude obrovský biz - 5G nám vleze hluboko do ternek: Industry 4.0, IoT, SmartGrids atd atd atd. Ani bych se nedivil, kdyby byla za pár let na 300.
O2 bude sakra držák a bude lepší než termíňák/ korp. dluhopis. Na panenky a koníčky pro dcerušku Petr mít bude. Na rychlý buy now to není, ale O2 je dobrá defenska s narůžovělým výhledem. Jediný mínus může být možné vytěsnění minorů.
Teď vyprší rozhodná doba uhledně Ažia a dle tradiční logiky trhu kvůli 4 Kč slevní o bůra :D. Tak si asi něco vezmu. Vlastně prodělám jen poplatky. Si na mně můžou dát Fiáci dvě kafe.


Ta tajemná tech firma, kde jsem pořídil není nic jného než Nokia (nákup 76,8/ks). Do vedení se vrátila stará garda z dob dominance NOK na mobilním trhu (telefony). Imho s masivním nasazováním 5G (a protláčením Trumpem) se na 120 můžeme podívat.

KOMERČNÍ BANKA:  Říz

Eso, nezoufej! Ceny akcií bank (Kb,Erste,Moneta zde v CR) hovoří za vše - zde jediná hodně výnosná (ale za své a asi dlouhodobě rentabilní) investice, jelikož stát to jistí(proto mu banky vyšly vstříc)..ještě je cenově zajímavý Tabáček, jelikož má (dle svého směrování,působení a řízení společnosti) vynikající management (na rozdíl od ČEZu - viz dlouhodobé působení a výsledky návratnost investice - srovnej PE, při koupi za 1500 do 11 let je to doma), což asi nikdo nemá...ostatní akcie jsou při nynějších cenách dost předražené...

KOMERČNÍ BANKA:  Říz

U těch bank je asi jedno koho člověk drží ... jestli Monetu, KB, nebo Erste ... když si dám grafy přes sebe, jsou skoro totožné ... osobně držím z bank jen Monetu a je to moje letošní největší mínus. Příští rok s double dividendou se tomu všichni jen zasmějeme :)

KOMERČNÍ BANKA:  Říz

Banky mají své jisté a ceny u všech jsou u minim, Tabáček za 15tis asi také (platí přece stále..žena je jen žena, ale dobrý tabáček, to je pokouřeníčko...)

KOMERČNÍ BANKA:  Říz

Tabák jsembral v roce 14 za 9.800 a už se řádně na divi okotil.

KOMERČNÍ BANKA:  Říz

Tak jest, dnes PM koupit do cca 15000Kč je ok, jeliož do 10 let to je zpátky na diví - a do kolika let je doma takový ČEZ?(pokud tam ve vedení budou stejní trafikanti (vyžírkoví dinosauři jmenovaní státu).

KOMERČNÍ BANKA:  Říz a double dividenda příští rok??

Tomu bych už vůbec nevěřil,ze bude double dividenda,pokud ji neobdrzime aspoň do 3měsíců od standardního vyplacení,každý akcionář zaplaace nad hodnotou vyplaty at uz opozdene nebo za rok zvysene,rozhodne nebude double dividenda.. hodnota dividendy pak bude okrajena-okradena o nárůst cen v CR+inflace za 2roky, poté může dojít i ke krizovému znehodnocení u emisí ze zahraničí..

1 2 295

Graf KOMERČNÍ BANKA

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.Odborné články

Ekonomika ČT24.cz