KOMERČNÍ BANKA: Es-Age efekt
No, troufám si říct, že takové Orco a ECM bych do své smrti už nad 3300 resp. nad 1600 neprodal. Až takové zázraky se nedějí.
| 28.6. 2026 13:38:28 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
975,00+5,50 (+0,57%) 16:55 26.6. 2026 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno30.9. 2008 14:14|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No, troufám si říct, že takové Orco a ECM bych do své smrti už nad 3300 resp. nad 1600 neprodal. Až takové zázraky se nedějí.
reagovatzobrazit vlákno30.9. 2008 14:10|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já vím, že moje pokyny, které jsou vždy přesně opačné, než mají být, jsou zralé na zasmátí ale jsou vážně pravdivé. Pro mě bohužel.
reagovatzobrazit vlákno30.9. 2008 14:05|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Je to tak pánové. Portfolio mám více než s 50-ti procentní ztrátou. -30 je můj cíl, pak končím. Dorazila mě Ester z 1600 na současné ceny a ECM z 1600 na 670. V podstatě nevratné pády. Nedrážděte mě, jinak tu hodím link na graf svého portfolia a uvidíte, že nekecám.
reagovatzobrazit vlákno30.9. 2008 12:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
To víš, bez sekyry v zádech se to posiluje:-).Asi mu budu muset dát zas na budku, řekněme jedním kusem:-)
reagovatzobrazit vlákno30.9. 2008 12:25|Es-Age|(195.47.26.xxx)
To je fakt bordel s tou Krabicí. Zdá se, že při dalším tanci na 3350 bude třeba zobnout, aby se to už nevrátilo. Ale že dneska ani pod 3400 nepadlo na kobosu...
reagovatzobrazit vlákno29.9. 2008 20:16|Es-Age|(80.82.145.xxx)
Co se to tam u ušatých děje?DJ přes -5 procent. Někdo nasadil místo bermudů asi elasťáky.
reagovatzobrazit vlákno19.9. 2008 16:00|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jako mávnutím proutku zmizely problémy fin. sektoru. Krabice z ničeho nic 4100. Neuvěřitelné.Během dvou dnů vše zapomenuto.
reagovatzobrazit vlákno18.9. 2008 13:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Ta Krabice si hraje s ohněm. Asi koupím jeden kus, abych ji určil správný směr:-)
reagovatzobrazit vlákno15.9. 2008 13:45|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KRABICE dolů!!! To není možné, zase odraz na 3300. Kdy už konečně padne pod 3000, kam patří?
reagovatzobrazit vlákno10.7. 2008 15:12|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak skoro nulu předpokládám u ECM, ORCO, Tabáku, Pegasu, VIG a Unipetrolu, možná AAA. Všechny jsou totiž přímo nebo nepřímy bity kurzem koruny, u některých navíc ropa a celkově u všech bídné hospodaření. Předpokládám, že za rok už ve SPADu nebude těch 14 tituůů, co je teď. Něco možná přibude ale něco podle mě zmizí...
reagovatzobrazit vlákno10.7. 2008 14:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Po příští vlnce nahoru a zase dolů, kdy max. dosáhne na 50 éček : 1150 kč bude dno a další vrchol opět níže. Čekám za 1,5-2 měsíce kurz k EUR min. 22,5...ale myslím, že bude už 22 na konci prázdnin. ""Euroakcie"" jsou bez zajištění měny na několikaletý long jasně ztrátové. CETV nad 2100 už taky NIKDY nebude při kurzu 14...To by museli uvládnout celosvětový reklamní trh ale pokles dolaru byl růstem akcie vymazán.
reagovatzobrazit vlákno1.7. 2008 11:20|Es-Age|(78.157.160.xxx)
Krabice bita jak pes. Správně ale k hranici 3000 ještě dost chybí...
reagovatzobrazit vlákno24.6. 2008 13:37|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Konečně pořádné zúčtování v malém Tokiu na Krabici. Ovšem dno 2900 je pořád ještě daleko.
reagovatzobrazit vlákno24.6. 2008 12:13|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Target na Uni jsem měl na 300. Marne. Nechybělo zas až tak moc.
reagovatzobrazit vlákno24.6. 2008 12:03|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jinak to začíná zas být opravdu vážné, když už i Krabice se obchoduje na cca 3600.
reagovatzobrazit vlákno22.5. 2008 9:48|KARCI|(90.183.115.xxx)
RD je 29.5, tak poslední obchody s právem na divi 26.5. vve Spad a Kobos.
reagovatzobrazit vlákno16.5. 2008 13:57|Es-Age|(78.157.160.xxx)
Nejvíc předražené akcie nejvíce posilují. Prostě hnus. To fakt nedám, jestliže Přezůvky a Krabice skončí tento rok ještě v kladném...Už se ale těším na korekci. ECM a Krocan budou k máni o dalších 30-50 procent níže, protože jak index dosáhne lokálních maxim příjde řež, při které reality opět nejvíc zařvou.
reagovatzobrazit vlákno15.5. 2008 12:40|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Předražené tituly jako Čezák, Krabice, NWR nadále rostou. Na to fakt není slov. Ještě se dnes přidá předražený Bazén a bude vymalováno. Zelený close je tam jistý.
reagovatzobrazit vlákno7.5. 2008 10:25|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jinak to by lokální maxima musely být právě teď jelikož prodávám skoro všechnu Telekačenu, která bude do září stagnovat a pak žuchne pod 450 a nakupuju zbytek SPADu. Od každého něco, takže takto stanovuji lokální maxima právě teď. Až na Krabici, Čezáka, Bazén a Tabák mám všechno. Prodávat to už nikdy nemíním, protože ztráty mi to stejně nikdy nestáhne a pokud dál klesne, tak je to celkem jedno. Už je tak zle že dalších 20 procent dolů na čemkoliv se mnou už teď ani nepohne:-). No, NWR taky nemám...
reagovatzobrazit vlákno7.5. 2008 10:21|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No jako na 28,5, kdy jsem kupoval ty hlavní várky Erste, už nikdy nebude a to mi stačí. Predikce jsou cca 26 v průběhu roku, což je celkem směšné oslabení.
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Česká delegace na červencovém summitu NATO v Ankaře potvrdí, že bude postupně do roku 2035...
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.