reagovatzobrazit vlákno30.9. 2008 14:05|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KOMERČNÍ BANKA: Es-Age efekt
Je to tak pánové. Portfolio mám více než s 50-ti procentní ztrátou. -30 je můj cíl, pak končím. Dorazila mě Ester z 1600 na současné ceny a ECM z 1600 na 670. V podstatě nevratné pády. Nedrážděte mě, jinak tu hodím link na graf svého portfolia a uvidíte, že nekecám.
reagovatzobrazit vlákno30.9. 2008 12:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KOMERČNÍ BANKA:
To víš, bez sekyry v zádech se to posiluje:-).Asi mu budu muset dát zas na budku, řekněme jedním kusem:-)
reagovatzobrazit vlákno30.9. 2008 12:25|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KOMERČNÍ BANKA:
To je fakt bordel s tou Krabicí. Zdá se, že při dalším tanci na 3350 bude třeba zobnout, aby se to už nevrátilo. Ale že dneska ani pod 3400 nepadlo na kobosu...
reagovatzobrazit vlákno29.9. 2008 20:16|Es-Age|(80.82.145.xxx)
KOMERČNÍ BANKA:
Co se to tam u ušatých děje?DJ přes -5 procent. Někdo nasadil místo bermudů asi elasťáky.
reagovatzobrazit vlákno19.9. 2008 16:00|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KOMERČNÍ BANKA:
Jako mávnutím proutku zmizely problémy fin. sektoru. Krabice z ničeho nic 4100. Neuvěřitelné.Během dvou dnů vše zapomenuto.
reagovatzobrazit vlákno18.9. 2008 13:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KOMERČNÍ BANKA:
Ta Krabice si hraje s ohněm. Asi koupím jeden kus, abych ji určil správný směr:-)
reagovatzobrazit vlákno15.9. 2008 13:45|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KOMERČNÍ BANKA: Dolů
KRABICE dolů!!! To není možné, zase odraz na 3300. Kdy už konečně padne pod 3000, kam patří?
reagovatzobrazit vlákno10.7. 2008 15:12|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KOMERČNÍ BANKA: hlasím prodej KB
Tak skoro nulu předpokládám u ECM, ORCO, Tabáku, Pegasu, VIG a Unipetrolu, možná AAA. Všechny jsou totiž přímo nebo nepřímy bity kurzem koruny, u některých navíc ropa a celkově u všech bídné hospodaření. Předpokládám, že za rok už ve SPADu nebude těch 14 tituůů, co je teď. Něco možná přibude ale něco podle mě zmizí...
reagovatzobrazit vlákno10.7. 2008 14:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KOMERČNÍ BANKA: hlasím prodej KB
Po příští vlnce nahoru a zase dolů, kdy max. dosáhne na 50 éček : 1150 kč bude dno a další vrchol opět níže. Čekám za 1,5-2 měsíce kurz k EUR min. 22,5...ale myslím, že bude už 22 na konci prázdnin. ""Euroakcie"" jsou bez zajištění měny na několikaletý long jasně ztrátové. CETV nad 2100 už taky NIKDY nebude při kurzu 14...To by museli uvládnout celosvětový reklamní trh ale pokles dolaru byl růstem akcie vymazán.
reagovatzobrazit vlákno1.7. 2008 11:20|Es-Age|(78.157.160.xxx)
KOMERČNÍ BANKA:
Krabice bita jak pes. Správně ale k hranici 3000 ještě dost chybí...
reagovatzobrazit vlákno24.6. 2008 13:37|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KOMERČNÍ BANKA:
Konečně pořádné zúčtování v malém Tokiu na Krabici. Ovšem dno 2900 je pořád ještě daleko.
reagovatzobrazit vlákno24.6. 2008 12:13|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KOMERČNÍ BANKA: Krabice
Target na Uni jsem měl na 300. Marne. Nechybělo zas až tak moc.
reagovatzobrazit vlákno24.6. 2008 12:03|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KOMERČNÍ BANKA: Krabice
Jinak to začíná zas být opravdu vážné, když už i Krabice se obchoduje na cca 3600.
reagovatzobrazit vlákno22.5. 2008 9:48|KARCI|(90.183.115.xxx)
KOMERČNÍ BANKA: Divi
RD je 29.5, tak poslední obchody s právem na divi 26.5. vve Spad a Kobos.
reagovatzobrazit vlákno16.5. 2008 13:57|Es-Age|(78.157.160.xxx)
KOMERČNÍ BANKA: Jen tak dál
Nejvíc předražené akcie nejvíce posilují. Prostě hnus. To fakt nedám, jestliže Přezůvky a Krabice skončí tento rok ještě v kladném...Už se ale těším na korekci. ECM a Krocan budou k máni o dalších 30-50 procent níže, protože jak index dosáhne lokálních maxim příjde řež, při které reality opět nejvíc zařvou.
reagovatzobrazit vlákno15.5. 2008 12:40|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KOMERČNÍ BANKA: Předražené je to
Předražené tituly jako Čezák, Krabice, NWR nadále rostou. Na to fakt není slov. Ještě se dnes přidá předražený Bazén a bude vymalováno. Zelený close je tam jistý.
reagovatzobrazit vlákno7.5. 2008 10:25|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KOMERČNÍ BANKA: To je síla
Jinak to by lokální maxima musely být právě teď jelikož prodávám skoro všechnu Telekačenu, která bude do září stagnovat a pak žuchne pod 450 a nakupuju zbytek SPADu. Od každého něco, takže takto stanovuji lokální maxima právě teď. Až na Krabici, Čezáka, Bazén a Tabák mám všechno. Prodávat to už nikdy nemíním, protože ztráty mi to stejně nikdy nestáhne a pokud dál klesne, tak je to celkem jedno. Už je tak zle že dalších 20 procent dolů na čemkoliv se mnou už teď ani nepohne:-). No, NWR taky nemám...
reagovatzobrazit vlákno7.5. 2008 10:21|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KOMERČNÍ BANKA: To je síla
No jako na 28,5, kdy jsem kupoval ty hlavní várky Erste, už nikdy nebude a to mi stačí. Predikce jsou cca 26 v průběhu roku, což je celkem směšné oslabení.
reagovatzobrazit vlákno7.5. 2008 10:11|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KOMERČNÍ BANKA: To je síla
Jo, jeden den, možná pak max. 5 dní na nižších hodnotách a byla zpět nad 3800. Podle toho, co posílila v minulém roce, jsem čekal ceny minimálně pod 3000. Tak Ebuňka na Kobosu bylo minimim tuším 857 a to byl ještě ústřel pokyn. Jinak myslím bylo klasické minimum kolem 870. Do titulů v zahraničních měnách od doby držby Erste nemíním dát víc než 10 procent celkového cashe. Takže CETV, ERSTE, Vigwam, Krocan a nově i NWR, kde čekám ceny min. o 20 procent nižší, jsou už pro mě tabu. Kurz je sviňa, to mi pořádně ukázal na Erste a podruhé toto zažívat nemíním.
reagovatzobrazit vlákno7.5. 2008 9:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KOMERČNÍ BANKA: To je síla
Bankovní sketa Krabice 5 procent od maxim. Na tohle fakt není co říct. Snad se příští rok dočkáme nějaké spravedlivější korekce, kde padnou všichni podobnou mírou.