Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 25.6.2026 5:26
Akcie.cz»Diskuse»KOMERČNÍ BANKA

Diskuse KOMERČNÍ BANKA

Poslední příspěvky

25.6. 2026 5:26:59BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
975,00

-10,00 (-1,02%)

16:53 24.6. 2026

 

Přidat nový příspěvek

1 268 269 270 356

KOMERČNÍ BANKA:  Vyprodej

No Orcolon dnes bohužel roste ale z 3800 už stačil shodit dost. Mohl by žuchnout tak na 2800.

KOMERČNÍ BANKA:  Vyprodej

No to je jasné, předražené akcie minulých dní - Telekomín a Kábé, které moc při první výprodejové vlně moc nezařvaly, musí být zlinčovány. Přece neklesne předražená akcie nejmíň ze všech. Měla by padnout nejvíc a proto zvolávám Kábé pod 3200 a telekomín na 510.

KOMERČNÍ BANKA:  nákup za 3379,2

Až si všimnou čeho?Cílovky od Woodoo nebo toho, že jsem nakoupil já?Žebych už měl tu moc a ovlivňoval i zahraniční investory?:-)

KOMERČNÍ BANKA:  nákup za 3379,2

No, prostě jsem zapomněl. Vyskočím až bude -10 dolů.

KOMERČNÍ BANKA:  nákup za 3379,2

Já KB prodával na cenách kolem 3400. S tímhle nemám nic společného, jelikož vše mám v Pegasu...

KOMERČNÍ BANKA:  nákup za 3379,2

No, Es-Age má na svědomí dnešní růst PM a Čet ale hlavně pokles Pegasu. Kauf za 100 tis. na 720. Výsledek vidíte sami. Pokud si spočítáte, jak zlynčuju akcií kaufem za 10 litrů ani nelze pomyslet, kam spadne Pegas. Počítám tak cca. 600.

KOMERČNÍ BANKA:  kom.banka

To já pánové začínám kupovat. Orcolon, Unias a Telekomín, abych to zespoda chytl za pačesy:-).Včera jsem srazil kaufem kuřáky.

KOMERČNÍ BANKA:  KB

Hehehehehe.....Kauf:-).

KOMERČNÍ BANKA:  Es-Age

Ne. Však počkejte na závěr dne, jak to hukne zpátky pod 3250.

KOMERČNÍ BANKA:  :-)

Ne. Pokud všechno pustím, tak to zas vyskočí nahoru. Bohužel. Čezáka, KB a nyní mohutně Pegas lynčuji tím, že držím. Nahoru to prostě víc nepůjde. Smiřte se s tím. Teď ale uvažuju prodat Pegas se ztrátou a do plných koupit Uni. Myslím, že po takovém kaufu -10 proc je jistých...

KOMERČNÍ BANKA:  kom.banka

No tak to by pak rostlo. Vždycky udělám opak. Prodám a leze to brutálně nahoru nebo neprodám a začne zase padat.To je fakt. Vždy se stane něco jinak, než bych reálně zamýšlel. Proto koupit s tím, že čekám, že moje smůla to zmasakruje.Kdybych takhle shortoval, musel bych čekat, že to zmasakruju tak, že to vyleze ještě 10 procent nahoru a pak shortnu znova. Jenže kvůli poplatkům za krátkou pozici bych jistě vždy prodělal, kdybych byl nucen už pozici kvůli velkému výkyvu uzavřít. Tak jedu jen za svoje.

KOMERČNÍ BANKA:  kom.banka

Jinak jen pro informaci : Nyní mám Kábé, Pegas, Morrise a Čezáka, takže tady růst po nejbližší měsíce neuvidíte.

KOMERČNÍ BANKA:  kom.banka

Netřeba mít moc. U mě funguje i můj minimální objem 10 tisíc. V minulém roce jsem taky dlouho čekal na krev. Nepřicházela. Pak mi došly nervy a začal jsem : Uni, Čez, CETV, Zenola, a nakonec Kábé...Až jsem nakoupil za poslední peníze Kábé, tak se teprve pořádně začlo masakrovat...Prodával jsem Čez za 550, Uniase za 155, den nato přišel ten brutální růst nazpět:-)

KOMERČNÍ BANKA:  kom.banka

Nepůjde, protože toho mám hodně. Masnipulační kauf z mé strany působí stoprocentně. Jinak jak vidím Telekomín, tak zítra mu vrazím koupí sekyru do zad. Na to se už nejde dívat, jak předražené akcie pořád lezou bez korekce nahoru.

KOMERČNÍ BANKA:  podřízený dluh

Zdar.Kde vidíte, kdo nakupuje a kdo prodává z obchodníků?Kde jde vidět, zda obchoduje zahraniční klient nebo domácí?

KOMERČNÍ BANKA:  Nestrašte FURT!!!

Dneska jsem prodal Tele:-).Takže zítra strong UP:-).Ale uvažuju, že kaufama rozsekám Ćez, Erste, Orcoliho a Uni,bo na to se nejde dívat, jak nikdo nechce prodavat.V květnu jak jsem za poslední volné love nakoupil, strhla se ta lavina, takže se máte na co těšit:-)

KOMERČNÍ BANKA:  Nestrašte FURT!!!

Tak, dneska jsem už po čtvrté nakupoval. První kauf byl za 3331. No, zítra se podíváme tak na 2980. Dokud neprodám něco s víc jak 10-ti procentní ztrátou, růstu se tady žádného nedočkáte.

KOMERČNÍ BANKA:  toz hodne stesti

Překoupený, ne přeprodaný. Už to visí v luftě a to asi na všem. Pořád čekám korekci. Kdysi někdo tady říkal, že bude po 15.12. Jak mine 6 měsíců od těch květnových a červnových masakrů. Poslední pokles byl 13.6.

KOMERČNÍ BANKA:  dobrá investice

Nemyslím si, že do konce roku bude KB nad 3300. Přitom celoplošná korekce by měla být bo některé tituly to potřebují jako sůl : Čez, Uni, Erste, Cetv,Telekomín.

KOMERČNÍ BANKA:  KB

Hej no fakt že jo.

1 268 269 270 356

Graf KOMERČNÍ BANKA

25.06.2026
Graf - BAAKOMB


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz