reagovatzobrazit vlákno22.2. 2012 16:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KOMERČNÍ BANKA: Hra na analytika?!
Co dělá Vigwam takhle vysoko? V přepočtu by měl tancovat kolem 832... Už se na něj rychtuju. Plánuji 2 po sobě jdoucí hody sekerou smrti. Za 832, pak o cca 5 procent níže. Tohle by mělo zajistit pokles kurzu nějak k 700 a náběr dalšího big longu.
reagovatzobrazit vlákno6.2. 2012 23:05|SuperGro|(90.177.160.xxx)
KOMERČNÍ BANKA: KB
Už moc potenciál na růst nevidím, vzhledem k celkové nejisté situaci na trhu...P/BV přes 2...""naproti tomu Ersta cca 0,6 ,sice je to jako porovnavat cenu hrušek a jablek, ale tak substituty to jsou :-) ...poměrně dravá Airbank, sice KB moc ne retail klienty není, al část koláče zisku KB taky ukrojí...P/E taky až tak slavný není...
Ps: Když řikate, jak je tu mrtvo, tak tu máte něco na čtení :-)