KOMERČNÍ BANKA:
Krabice bita jak pes. Správně ale k hranici 3000 ještě dost chybí...
| 27.6. 2026 11:38:33 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
975,00+5,50 (+0,57%) 16:55 26.6. 2026 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno1.7. 2008 11:20|Es-Age|(78.157.160.xxx)
Krabice bita jak pes. Správně ale k hranici 3000 ještě dost chybí...
reagovatzobrazit vlákno24.6. 2008 13:37|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Konečně pořádné zúčtování v malém Tokiu na Krabici. Ovšem dno 2900 je pořád ještě daleko.
reagovatzobrazit vlákno24.6. 2008 12:13|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Target na Uni jsem měl na 300. Marne. Nechybělo zas až tak moc.
reagovatzobrazit vlákno24.6. 2008 12:03|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jinak to začíná zas být opravdu vážné, když už i Krabice se obchoduje na cca 3600.
reagovatzobrazit vlákno22.5. 2008 9:48|KARCI|(90.183.115.xxx)
RD je 29.5, tak poslední obchody s právem na divi 26.5. vve Spad a Kobos.
reagovatzobrazit vlákno16.5. 2008 13:57|Es-Age|(78.157.160.xxx)
Nejvíc předražené akcie nejvíce posilují. Prostě hnus. To fakt nedám, jestliže Přezůvky a Krabice skončí tento rok ještě v kladném...Už se ale těším na korekci. ECM a Krocan budou k máni o dalších 30-50 procent níže, protože jak index dosáhne lokálních maxim příjde řež, při které reality opět nejvíc zařvou.
reagovatzobrazit vlákno15.5. 2008 12:40|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Předražené tituly jako Čezák, Krabice, NWR nadále rostou. Na to fakt není slov. Ještě se dnes přidá předražený Bazén a bude vymalováno. Zelený close je tam jistý.
reagovatzobrazit vlákno7.5. 2008 10:25|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jinak to by lokální maxima musely být právě teď jelikož prodávám skoro všechnu Telekačenu, která bude do září stagnovat a pak žuchne pod 450 a nakupuju zbytek SPADu. Od každého něco, takže takto stanovuji lokální maxima právě teď. Až na Krabici, Čezáka, Bazén a Tabák mám všechno. Prodávat to už nikdy nemíním, protože ztráty mi to stejně nikdy nestáhne a pokud dál klesne, tak je to celkem jedno. Už je tak zle že dalších 20 procent dolů na čemkoliv se mnou už teď ani nepohne:-). No, NWR taky nemám...
reagovatzobrazit vlákno7.5. 2008 10:21|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No jako na 28,5, kdy jsem kupoval ty hlavní várky Erste, už nikdy nebude a to mi stačí. Predikce jsou cca 26 v průběhu roku, což je celkem směšné oslabení.
reagovatzobrazit vlákno7.5. 2008 10:11|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jo, jeden den, možná pak max. 5 dní na nižších hodnotách a byla zpět nad 3800. Podle toho, co posílila v minulém roce, jsem čekal ceny minimálně pod 3000. Tak Ebuňka na Kobosu bylo minimim tuším 857 a to byl ještě ústřel pokyn. Jinak myslím bylo klasické minimum kolem 870. Do titulů v zahraničních měnách od doby držby Erste nemíním dát víc než 10 procent celkového cashe. Takže CETV, ERSTE, Vigwam, Krocan a nově i NWR, kde čekám ceny min. o 20 procent nižší, jsou už pro mě tabu. Kurz je sviňa, to mi pořádně ukázal na Erste a podruhé toto zažívat nemíním.
reagovatzobrazit vlákno7.5. 2008 9:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Bankovní sketa Krabice 5 procent od maxim. Na tohle fakt není co říct. Snad se příští rok dočkáme nějaké spravedlivější korekce, kde padnou všichni podobnou mírou.
reagovatzobrazit vlákno29.2. 2008 10:33|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No problém je v tom, že já na těch 1300 nevěřím. Nejsou to stejné výsledky. Opět byla splněná očekávaní, jenže očekávaní na cenách 1550 a nynější jsou poněkud jiná vzhledem k tomu, co se mezitím stalo. Takže ano, situace je trochu podobná té, co byla tehdy v tom, že se splnilo ale porovnávaný cíl je jiný...
reagovatzobrazit vlákno29.2. 2008 10:21|Es-Age|(195.47.26.xxx)
1300 není 1600...Ještě bych dodal, že byly i nákupy za 1550 v době, kdy výsledky za 1-9.07 byly vcelku dobré a byly vytvořeny vyhlídky na 2008 a 2009 - vylepšeny. Takhle jsem na základě výsledků, nakoupil hodně velké množství v domění, že vydělám...Byl jsem za to ukrutně ztrestán a že trpělivost jsem měl velkou ale i ta jednou dojde... Teď už se dle výsledku řídit fakt nehodlám.
reagovatzobrazit vlákno29.2. 2008 10:12|Es-Age|(195.47.26.xxx)
OK, tady budu otravovat ještě dlouho. No, do té doby, než příjdu o všechny vložené prostředky...Já si stojím za tím, že na cenách cca 60 Euro tahle banka už nikdy nebude. Nejdřív budou útočit další půlrok Bézetka, pak bude ve smilstvu pokračovat koruna, takže výsledek je myslím jasný, jen ne jeho konkrétní výše. Pokud vynechám ty čachry, co jsem dělal na cenách pod 1000, tak nějaké nákupy jsem měl na cenách nad 1600 a vsadil bych klidně život, že tyhle nákupy bych do smrti se ziskem už neprodal (je mi 28).
reagovatzobrazit vlákno29.2. 2008 9:59|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No, při kurzu 20 vůči Euru za rok můžeme debatovat...
reagovatzobrazit vlákno29.2. 2008 9:50|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Záhadou pro mě ale je, jak může být Krabice, což je taky BANKA, být při finanční krizi jen 10 procent od svých historických maxim a plínky Uni po větší než očekávané ztrátě skoro na nule...
reagovatzobrazit vlákno20.2. 2008 10:42|plikous|(160.218.43.xxx)
JJ, to byl to dobrej kauf:-)
reagovatzobrazit vlákno6.2. 2008 11:58|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KB v plusu! Mě z toho asi slipy z řiti spadnou.
reagovatzobrazit vlákno17.12. 2007 15:09|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Ne, nemám volné prostředky. Někdo jiný ji zasekl sekyru do hlavy. Close ale stejně bude u té skety tipuju menší než -2 proc...
reagovatzobrazit vlákno31.8. 2007 15:06|Es-Age
Tak to je jedno u koho jsem short uzavřel, ne?Podstatné je, u jakého titulu. Myslel jsem shorty přímo na akcích KB, kde teď Ti, co otevřeli, zavírají, aby minimalizovali ztráty a tak všichni kupují jak šílení.
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka loni v červenci byl podle skupiny mezinárodních...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.