KOMERČNÍ BANKA: To je síla
No jako na 28,5, kdy jsem kupoval ty hlavní várky Erste, už nikdy nebude a to mi stačí. Predikce jsou cca 26 v průběhu roku, což je celkem směšné oslabení.
| 27.6. 2026 2:09:15 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
975,00+5,50 (+0,57%) 16:55 26.6. 2026 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno7.5. 2008 10:21|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No jako na 28,5, kdy jsem kupoval ty hlavní várky Erste, už nikdy nebude a to mi stačí. Predikce jsou cca 26 v průběhu roku, což je celkem směšné oslabení.
reagovatzobrazit vlákno7.5. 2008 10:11|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jo, jeden den, možná pak max. 5 dní na nižších hodnotách a byla zpět nad 3800. Podle toho, co posílila v minulém roce, jsem čekal ceny minimálně pod 3000. Tak Ebuňka na Kobosu bylo minimim tuším 857 a to byl ještě ústřel pokyn. Jinak myslím bylo klasické minimum kolem 870. Do titulů v zahraničních měnách od doby držby Erste nemíním dát víc než 10 procent celkového cashe. Takže CETV, ERSTE, Vigwam, Krocan a nově i NWR, kde čekám ceny min. o 20 procent nižší, jsou už pro mě tabu. Kurz je sviňa, to mi pořádně ukázal na Erste a podruhé toto zažívat nemíním.
reagovatzobrazit vlákno7.5. 2008 9:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Bankovní sketa Krabice 5 procent od maxim. Na tohle fakt není co říct. Snad se příští rok dočkáme nějaké spravedlivější korekce, kde padnou všichni podobnou mírou.
reagovatzobrazit vlákno29.2. 2008 10:33|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No problém je v tom, že já na těch 1300 nevěřím. Nejsou to stejné výsledky. Opět byla splněná očekávaní, jenže očekávaní na cenách 1550 a nynější jsou poněkud jiná vzhledem k tomu, co se mezitím stalo. Takže ano, situace je trochu podobná té, co byla tehdy v tom, že se splnilo ale porovnávaný cíl je jiný...
reagovatzobrazit vlákno29.2. 2008 10:21|Es-Age|(195.47.26.xxx)
1300 není 1600...Ještě bych dodal, že byly i nákupy za 1550 v době, kdy výsledky za 1-9.07 byly vcelku dobré a byly vytvořeny vyhlídky na 2008 a 2009 - vylepšeny. Takhle jsem na základě výsledků, nakoupil hodně velké množství v domění, že vydělám...Byl jsem za to ukrutně ztrestán a že trpělivost jsem měl velkou ale i ta jednou dojde... Teď už se dle výsledku řídit fakt nehodlám.
reagovatzobrazit vlákno29.2. 2008 10:12|Es-Age|(195.47.26.xxx)
OK, tady budu otravovat ještě dlouho. No, do té doby, než příjdu o všechny vložené prostředky...Já si stojím za tím, že na cenách cca 60 Euro tahle banka už nikdy nebude. Nejdřív budou útočit další půlrok Bézetka, pak bude ve smilstvu pokračovat koruna, takže výsledek je myslím jasný, jen ne jeho konkrétní výše. Pokud vynechám ty čachry, co jsem dělal na cenách pod 1000, tak nějaké nákupy jsem měl na cenách nad 1600 a vsadil bych klidně život, že tyhle nákupy bych do smrti se ziskem už neprodal (je mi 28).
reagovatzobrazit vlákno29.2. 2008 9:59|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No, při kurzu 20 vůči Euru za rok můžeme debatovat...
reagovatzobrazit vlákno29.2. 2008 9:50|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Záhadou pro mě ale je, jak může být Krabice, což je taky BANKA, být při finanční krizi jen 10 procent od svých historických maxim a plínky Uni po větší než očekávané ztrátě skoro na nule...
reagovatzobrazit vlákno20.2. 2008 10:42|plikous|(160.218.43.xxx)
JJ, to byl to dobrej kauf:-)
reagovatzobrazit vlákno6.2. 2008 11:58|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KB v plusu! Mě z toho asi slipy z řiti spadnou.
reagovatzobrazit vlákno17.12. 2007 15:09|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Ne, nemám volné prostředky. Někdo jiný ji zasekl sekyru do hlavy. Close ale stejně bude u té skety tipuju menší než -2 proc...
reagovatzobrazit vlákno31.8. 2007 15:06|Es-Age
Tak to je jedno u koho jsem short uzavřel, ne?Podstatné je, u jakého titulu. Myslel jsem shorty přímo na akcích KB, kde teď Ti, co otevřeli, zavírají, aby minimalizovali ztráty a tak všichni kupují jak šílení.
reagovatzobrazit vlákno31.8. 2007 14:55|Es-Age
Nevíš, co je short pozice?
reagovatzobrazit vlákno31.8. 2007 14:33|Es-Age
Tak všichni experti tvrdí, že je drsně předražená. Atraktivita mínusová. Těsně nad ní telekomín.Výsledky hospodaření nicmoc. Já žádný důvod v momentě, kde je index hluboce pod maximama, nevidím.Mě to vypadá na zavíraní šortů...
reagovatzobrazit vlákno31.8. 2007 13:26|Es-Age
Orco svého času taky rostlo absolutně bez příčiny na 3800, pak přišla sekyra do hlavy a kde je teď...Tady je to to samé, nejvíc předražená akcie na SPAu, cílovky skoro všechny pod současnými cenami, žádný důvod k růstu...Však ten trest příjde...Všechno hluboce pod maximama a ten zmrd...
reagovatzobrazit vlákno31.8. 2007 13:14|Es-Age
Sorač. Byl jsem 5 hodin na jednání. To už je fakt beze slov.
reagovatzobrazit vlákno30.8. 2007 16:02|Es-Age
Jako ale fakt nic jiného nepomůže jak předražené prase valí nahoru. Orco taky jak nesmyslně řezalo nad 3800, tak jsem kaufem rozsekal tak, že krev dodnes nepustila...Bohužel taky neplatí žádné fundamentální ani technické analýzy. Tele taky přemýšlím, že pošlu někam k 520 po divi, Však po RD se do něj pustím...
reagovatzobrazit vlákno30.8. 2007 15:58|Es-Age
Tak tady pomůže jen osvědčená metoda, jak to prase zastavit.KAUF!Vše co jsem nakoupil, je totálně v hajzlu a po korekci se nezvedá. Tak dokoupíme zbytekm SPADu, ať tu nejsou takové nenormálnosti...Však pak přijde min desítka dolů, jak už to bývá, jak nakoupím. KB pošlu kaufama až k 3300. Dříve než s -20 procenty ztráty toho psa neprodám.
reagovatzobrazit vlákno1.8. 2007 15:02|Es-Age
Konečně rána sekyrou do hlavy. A to jsem to ani koupit nemusel. Asi to teď zaříznu ještě já, ať to přidá dalších 10 dolů.
reagovatzobrazit vlákno26.7. 2007 17:00|Es-Age
Řekněte mi jedno. Proč předražení zmrdi KB a Telekomín nepadají. Hlavně na KB by měla za letošek přijít minimálně detítka proc. dolů.Snad po výsledcích bude jízda na 3 500.
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka loni v červenci byl podle skupiny mezinárodních...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.