KOMERČNÍ BANKA: To je k nevíře
Včera jsem prodel Pegas a dnes nakoupil Zentivu : efekt u Zentivy je zřejmý. V příštích dnech očekávám ceny až o 10 procent nižší.
| 25.6. 2026 7:18:44 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
975,00-10,00 (-1,02%) 16:53 24.6. 2026 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno12.4. 2007 11:27|Es-Age
Včera jsem prodel Pegas a dnes nakoupil Zentivu : efekt u Zentivy je zřejmý. V příštích dnech očekávám ceny až o 10 procent nižší.
reagovatzobrazit vlákno12.4. 2007 11:02|Es-Age
To snad není ani možné. Výsledky za 2006 nicmoc. Stejně nicmoc dividenda a předražená KB v kuse roste. Stejně jako předražený Čezák a Telekomín. A to už ani nemluvím o ECM, které bez žádných pozitivních zpráv na brutálně vysokých úrovních.
reagovatzobrazit vlákno2.3. 2007 13:18|Es-Age
No Orcolon dnes bohužel roste ale z 3800 už stačil shodit dost. Mohl by žuchnout tak na 2800.
reagovatzobrazit vlákno2.3. 2007 13:06|Es-Age
No to je jasné, předražené akcie minulých dní - Telekomín a Kábé, které moc při první výprodejové vlně moc nezařvaly, musí být zlinčovány. Přece neklesne předražená akcie nejmíň ze všech. Měla by padnout nejvíc a proto zvolávám Kábé pod 3200 a telekomín na 510.
reagovatzobrazit vlákno15.2. 2007 13:40|Es-Age
Až si všimnou čeho?Cílovky od Woodoo nebo toho, že jsem nakoupil já?Žebych už měl tu moc a ovlivňoval i zahraniční investory?:-)
reagovatzobrazit vlákno15.2. 2007 13:28|Es-Age
No, prostě jsem zapomněl. Vyskočím až bude -10 dolů.
reagovatzobrazit vlákno15.2. 2007 13:27|Es-Age
Já KB prodával na cenách kolem 3400. S tímhle nemám nic společného, jelikož vše mám v Pegasu...
reagovatzobrazit vlákno15.2. 2007 13:21|Es-Age
No, Es-Age má na svědomí dnešní růst PM a Čet ale hlavně pokles Pegasu. Kauf za 100 tis. na 720. Výsledek vidíte sami. Pokud si spočítáte, jak zlynčuju akcií kaufem za 10 litrů ani nelze pomyslet, kam spadne Pegas. Počítám tak cca. 600.
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2007 12:48|Es-Age
To já pánové začínám kupovat. Orcolon, Unias a Telekomín, abych to zespoda chytl za pačesy:-).Včera jsem srazil kaufem kuřáky.
reagovatzobrazit vlákno7.2. 2007 9:45|Es-Age
Hehehehehe.....Kauf:-).
reagovatzobrazit vlákno5.2. 2007 14:37|Es-Age
Ne. Však počkejte na závěr dne, jak to hukne zpátky pod 3250.
reagovatzobrazit vlákno5.2. 2007 11:16|Es-Age
Ne. Pokud všechno pustím, tak to zas vyskočí nahoru. Bohužel. Čezáka, KB a nyní mohutně Pegas lynčuji tím, že držím. Nahoru to prostě víc nepůjde. Smiřte se s tím. Teď ale uvažuju prodat Pegas se ztrátou a do plných koupit Uni. Myslím, že po takovém kaufu -10 proc je jistých...
reagovatzobrazit vlákno30.1. 2007 16:50|Es-Age
No tak to by pak rostlo. Vždycky udělám opak. Prodám a leze to brutálně nahoru nebo neprodám a začne zase padat.To je fakt. Vždy se stane něco jinak, než bych reálně zamýšlel. Proto koupit s tím, že čekám, že moje smůla to zmasakruje.Kdybych takhle shortoval, musel bych čekat, že to zmasakruju tak, že to vyleze ještě 10 procent nahoru a pak shortnu znova. Jenže kvůli poplatkům za krátkou pozici bych jistě vždy prodělal, kdybych byl nucen už pozici kvůli velkému výkyvu uzavřít. Tak jedu jen za svoje.
reagovatzobrazit vlákno30.1. 2007 16:33|Es-Age
Jinak jen pro informaci : Nyní mám Kábé, Pegas, Morrise a Čezáka, takže tady růst po nejbližší měsíce neuvidíte.
reagovatzobrazit vlákno30.1. 2007 16:24|Es-Age
Netřeba mít moc. U mě funguje i můj minimální objem 10 tisíc. V minulém roce jsem taky dlouho čekal na krev. Nepřicházela. Pak mi došly nervy a začal jsem : Uni, Čez, CETV, Zenola, a nakonec Kábé...Až jsem nakoupil za poslední peníze Kábé, tak se teprve pořádně začlo masakrovat...Prodával jsem Čez za 550, Uniase za 155, den nato přišel ten brutální růst nazpět:-)
reagovatzobrazit vlákno30.1. 2007 16:01|Es-Age
Nepůjde, protože toho mám hodně. Masnipulační kauf z mé strany působí stoprocentně. Jinak jak vidím Telekomín, tak zítra mu vrazím koupí sekyru do zad. Na to se už nejde dívat, jak předražené akcie pořád lezou bez korekce nahoru.
reagovatzobrazit vlákno23.1. 2007 11:58|Es-Age
Zdar.Kde vidíte, kdo nakupuje a kdo prodává z obchodníků?Kde jde vidět, zda obchoduje zahraniční klient nebo domácí?
reagovatzobrazit vlákno4.12. 2006 16:14|Es-Age
Dneska jsem prodal Tele:-).Takže zítra strong UP:-).Ale uvažuju, že kaufama rozsekám Ćez, Erste, Orcoliho a Uni,bo na to se nejde dívat, jak nikdo nechce prodavat.V květnu jak jsem za poslední volné love nakoupil, strhla se ta lavina, takže se máte na co těšit:-)
reagovatzobrazit vlákno4.12. 2006 16:03|Es-Age
Tak, dneska jsem už po čtvrté nakupoval. První kauf byl za 3331. No, zítra se podíváme tak na 2980. Dokud neprodám něco s víc jak 10-ti procentní ztrátou, růstu se tady žádného nedočkáte.
reagovatzobrazit vlákno29.11. 2006 9:16|Es-Age
Překoupený, ne přeprodaný. Už to visí v luftě a to asi na všem. Pořád čekám korekci. Kdysi někdo tady říkal, že bude po 15.12. Jak mine 6 měsíců od těch květnových a červnových masakrů. Poslední pokles byl 13.6.
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Po víc než půlroční pauze stát znovu podpoří renovace budov, které mají snížit spotřebu...
Proti záměru zestátnit výrobu energetické skupiny ČEZ vystoupila skupina deseti signatářů...
Potravináři varují před doručováním potravin a doplňků stravy do výdejních boxů. V...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.