KOMERČNÍ BANKA: KB
Hehehehehe.....Kauf:-).
| 22.6. 2026 18:29:25 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz | 996,50+16,50 (+1,68%) 16:20 22.6. 2026 |
993,00+10,50 (+1,07%) 16:57 22.6. 2026 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno7.2. 2007 9:45|Es-Age
Hehehehehe.....Kauf:-).
reagovatzobrazit vlákno5.2. 2007 14:37|Es-Age
Ne. Však počkejte na závěr dne, jak to hukne zpátky pod 3250.
reagovatzobrazit vlákno5.2. 2007 11:16|Es-Age
Ne. Pokud všechno pustím, tak to zas vyskočí nahoru. Bohužel. Čezáka, KB a nyní mohutně Pegas lynčuji tím, že držím. Nahoru to prostě víc nepůjde. Smiřte se s tím. Teď ale uvažuju prodat Pegas se ztrátou a do plných koupit Uni. Myslím, že po takovém kaufu -10 proc je jistých...
reagovatzobrazit vlákno30.1. 2007 16:50|Es-Age
No tak to by pak rostlo. Vždycky udělám opak. Prodám a leze to brutálně nahoru nebo neprodám a začne zase padat.To je fakt. Vždy se stane něco jinak, než bych reálně zamýšlel. Proto koupit s tím, že čekám, že moje smůla to zmasakruje.Kdybych takhle shortoval, musel bych čekat, že to zmasakruju tak, že to vyleze ještě 10 procent nahoru a pak shortnu znova. Jenže kvůli poplatkům za krátkou pozici bych jistě vždy prodělal, kdybych byl nucen už pozici kvůli velkému výkyvu uzavřít. Tak jedu jen za svoje.
reagovatzobrazit vlákno30.1. 2007 16:33|Es-Age
Jinak jen pro informaci : Nyní mám Kábé, Pegas, Morrise a Čezáka, takže tady růst po nejbližší měsíce neuvidíte.
reagovatzobrazit vlákno30.1. 2007 16:24|Es-Age
Netřeba mít moc. U mě funguje i můj minimální objem 10 tisíc. V minulém roce jsem taky dlouho čekal na krev. Nepřicházela. Pak mi došly nervy a začal jsem : Uni, Čez, CETV, Zenola, a nakonec Kábé...Až jsem nakoupil za poslední peníze Kábé, tak se teprve pořádně začlo masakrovat...Prodával jsem Čez za 550, Uniase za 155, den nato přišel ten brutální růst nazpět:-)
reagovatzobrazit vlákno30.1. 2007 16:01|Es-Age
Nepůjde, protože toho mám hodně. Masnipulační kauf z mé strany působí stoprocentně. Jinak jak vidím Telekomín, tak zítra mu vrazím koupí sekyru do zad. Na to se už nejde dívat, jak předražené akcie pořád lezou bez korekce nahoru.
reagovatzobrazit vlákno23.1. 2007 11:58|Es-Age
Zdar.Kde vidíte, kdo nakupuje a kdo prodává z obchodníků?Kde jde vidět, zda obchoduje zahraniční klient nebo domácí?
reagovatzobrazit vlákno4.12. 2006 16:14|Es-Age
Dneska jsem prodal Tele:-).Takže zítra strong UP:-).Ale uvažuju, že kaufama rozsekám Ćez, Erste, Orcoliho a Uni,bo na to se nejde dívat, jak nikdo nechce prodavat.V květnu jak jsem za poslední volné love nakoupil, strhla se ta lavina, takže se máte na co těšit:-)
reagovatzobrazit vlákno4.12. 2006 16:03|Es-Age
Tak, dneska jsem už po čtvrté nakupoval. První kauf byl za 3331. No, zítra se podíváme tak na 2980. Dokud neprodám něco s víc jak 10-ti procentní ztrátou, růstu se tady žádného nedočkáte.
reagovatzobrazit vlákno29.11. 2006 9:16|Es-Age
Překoupený, ne přeprodaný. Už to visí v luftě a to asi na všem. Pořád čekám korekci. Kdysi někdo tady říkal, že bude po 15.12. Jak mine 6 měsíců od těch květnových a červnových masakrů. Poslední pokles byl 13.6.
reagovatzobrazit vlákno22.11. 2006 10:08|Es-Age
Nemyslím si, že do konce roku bude KB nad 3300. Přitom celoplošná korekce by měla být bo některé tituly to potřebují jako sůl : Čez, Uni, Erste, Cetv,Telekomín.
reagovatzobrazit vlákno14.11. 2006 9:59|Es-Age
Hej no fakt že jo.
reagovatzobrazit vlákno8.9. 2006 16:39|Es-Age
Tak vidím, že vývoj je opět úplně mimo logiku...No, bude třeba opět učinit blokační kauf. Vždy jak sem koupil ty nesmyslně rostoucí akcie - Čezák, Zentiva, Orco, tak sem je tím poslal do hajzlu. V jarním propadu sem zařval. Teď koupím ty dvě akcie zas a doufám, že moje smůla je pošle minimálně o 10 procent dolů.
reagovatzobrazit vlákno23.6. 2006 11:34|Es-Age
Bože,napsal sem 2700 bo mi přijde, že 2700 nebo 2712 je už celkem jedno...
reagovatzobrazit vlákno23.6. 2006 10:06|Es-Age
Áááá, už ho tu máme, toho, kdo se mi smál, jak sem říkal, že květen bude masakr. Prý že proč by měl být a že asi proto, že je teplo atd...A zase ty kidy, že 3200 na KB jsou super ceny, jak pak stála 2700.A zase ty moudra, že by měla být 3500...ale zvláštní, že ještě tak před 3-ma měsíci to mělo být přes 4000...
reagovatzobrazit vlákno26.4. 2006 12:34|JAN FRANEK
Dobrý den,
včera jsem Vás mailem upozornil, že pokud nezměníte své chování na tomto chatu, zablokujeme Vám přístup. Moje upozornění jste zřejmě ignoroval, proto jsme přihlašovací jméno DUDAK zablokovali a za chvíli zablokujeme i Vaše nové přihlašovací jméno.
S pozdravem
Ján Franek
Fio
reagovatzobrazit vlákno7.4. 2006 15:55|Es-Age
Myslím, že Ty by ses taky měl zamyslet, jak jsi kdysi psal, že ceny 3330 jsou neskutečně dobré. Za pár dní to zhurčelo pod 3200...Taky nicmoc odhad.
reagovatzobrazit vlákno7.4. 2006 15:13|Es-Age
Já mám nakoupeno už v lednu a únoru za 3430, 3400 a jednou za 3522. Po vývoji v minulých měsících už mě KB nebaví a budu rád, jak ji mít nebudu.
reagovatzobrazit vlákno7.4. 2006 15:01|Es-Age
To je zajímavé, že se během toho roku strašně změnila hodnota firmy z 3650 za akci až na ceny pod 3200 za akcií...Už to mám...stlačily ji ty dlouhé mrazy, co byly tuto zimu.
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Vláda schválila podporu zapojení Česka do evropské soutěže o vybudování velkého datového...
Ve věku sta let zemřel vlivný americký ekonom a někdejší šéf centrální banky (Fed) Alan...
Pro příští rok chce vláda ponechat stejné sazby pro tabák, hazard i alkohol. Podle...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.