reagovatzobrazit vlákno2.2. 2017 15:50|marqel|(62.168.3.xxx)
KOMERČNÍ BANKA: MONETA
Jo, to beru, to je srozumitelné. Taky se snažím nepodléhat emocím. Mám akcie spíše na důchod a pokud prodávám, tak většinou jen to, co se mi momentálně zdá být nadhodnocené s tím, že bych to po nějaké korekci třeba zase dobral. Nebo ředím při poklesu tam, kde tomu stále důvěřuji. Taky to vždy nevyjde podle představ, ale celkově se jakž takž držím.
reagovatzobrazit vlákno24.10. 2016 9:58|marqel|(62.168.3.xxx)
KOMERČNÍ BANKA: kam až poroste?
TL494: Ale jo, fakt to mám na dlouhodobé držení a divi. Při předcházejícím poklesu na 830 jsem byl v klidu a něco málo jsem dobral (neměl jsem ale tehdy moc hotovosti). Teď jsem (mylně) předpokládal, že po výraznějším růstu bude následovat opět pokles, tak jsem část prodal s tím, že to brzy dokoupím zpět za nižší cenu. Jenže růst nejenže pokračuje, ale ještě rychleji než předtím. Tak v tom mám celkem guláš...