reagovatzobrazit vlákno10.7. 2008 14:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KOMERČNÍ BANKA: hlasím prodej KB
Po příští vlnce nahoru a zase dolů, kdy max. dosáhne na 50 éček : 1150 kč bude dno a další vrchol opět níže. Čekám za 1,5-2 měsíce kurz k EUR min. 22,5...ale myslím, že bude už 22 na konci prázdnin. ""Euroakcie"" jsou bez zajištění měny na několikaletý long jasně ztrátové. CETV nad 2100 už taky NIKDY nebude při kurzu 14...To by museli uvládnout celosvětový reklamní trh ale pokles dolaru byl růstem akcie vymazán.
reagovatzobrazit vlákno10.7. 2008 15:12|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KOMERČNÍ BANKA: hlasím prodej KB
Tak skoro nulu předpokládám u ECM, ORCO, Tabáku, Pegasu, VIG a Unipetrolu, možná AAA. Všechny jsou totiž přímo nebo nepřímy bity kurzem koruny, u některých navíc ropa a celkově u všech bídné hospodaření. Předpokládám, že za rok už ve SPADu nebude těch 14 tituůů, co je teď. Něco možná přibude ale něco podle mě zmizí...