reagovatzobrazit vlákno29.2. 2008 10:21|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KOMERČNÍ BANKA: Zvláštní
1300 není 1600...Ještě bych dodal, že byly i nákupy za 1550 v době, kdy výsledky za 1-9.07 byly vcelku dobré a byly vytvořeny vyhlídky na 2008 a 2009 - vylepšeny. Takhle jsem na základě výsledků, nakoupil hodně velké množství v domění, že vydělám...Byl jsem za to ukrutně ztrestán a že trpělivost jsem měl velkou ale i ta jednou dojde... Teď už se dle výsledku řídit fakt nehodlám.
reagovatzobrazit vlákno29.2. 2008 10:33|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KOMERČNÍ BANKA: Zvláštní
No problém je v tom, že já na těch 1300 nevěřím. Nejsou to stejné výsledky. Opět byla splněná očekávaní, jenže očekávaní na cenách 1550 a nynější jsou poněkud jiná vzhledem k tomu, co se mezitím stalo. Takže ano, situace je trochu podobná té, co byla tehdy v tom, že se splnilo ale porovnávaný cíl je jiný...