KOMERČNÍ BANKA: Budu asi nakupovat...
Jako ale fakt nic jiného nepomůže jak předražené prase valí nahoru. Orco taky jak nesmyslně řezalo nad 3800, tak jsem kaufem rozsekal tak, že krev dodnes nepustila...Bohužel taky neplatí žádné fundamentální ani technické analýzy. Tele taky přemýšlím, že pošlu někam k 520 po divi, Však po RD se do něj pustím...


