KOMERČNÍ BANKA: Sekera
No já to tedy netvrdil ale budiž...Jako v situaci, že dividenda je obvyklá, výsledky taky, spíše ale zklamaly a někdo naprosto bezhlavě kupuje bez jakékoliv korekce, tak to divné je. To už tady jednou bylo, jak Unipetrol si to hasil skoro bez přestávky z 240 na 310. No i pak přišla sekyra, ze které se do dneška nevzpamatoval.Tady jak to příjde, tak krev bude stříkat přímo z obrazovek.


