Triky, sladkosti a Halloween po celý rok (speciál analytiků ČS)
Dnes večer bude mnoho dětí po celém světě chodit od domu k domu, oblečené jako čarodějnice, kostlivci či zombíci. U každých dveří budou říkat, že udělají nějaký trik anebo že chtějí dostat sladkosti – „Trick-or-Treat!“ Svátek Halloween je náramná legrace, jako když u nás chodí Mikoláš, čerti a anděl.
Finanční trhy jsou o zvládání rizik. Řízení rizika však legrace není a stojí to hodně sil. Všichni na trzích – malí investoři, podniky s expozicí na měny či úroky, ale i velcí spekulanti – mnohokrát zaslechnou opakovaně vábení slavit Halloween nejenom 31. října, ale celý rok. Vábení obejít vysilující činnost řízení rizik a zkusit nějaký trik anebo doufat, že dostanu sladkost.
Halloween s analytiky ČS... Čtěte na iPOINT: http://www.ipoint.cz/zpravy/627089311-triky-sladkosti-a-halloween-po-cely-rok-special-analytiku-cs/
Poslední zprávy
- Denní report - pondělí 02.02.2026
02.02. 22:30 Fio - Pražská burza v úvodu nového týdne rostla
02.02. 16:32 Fio - Zábavní a mediální společnost Walt Disney oznámila výsledky za 1Q nad odhady analytiků
02.02. 13:49 Fio - Akciový výhled
02.02. 09:04 Fio - Denní report - pátek 30.01.2026
30.01. 22:06 Fio





