Trhy v roce 2007: Trend is your friend aneb růst ... ale co za to? (průzkum ČEKIA)
Sbohem roku 2006, vítej roku 2007 – řada investorů se už v mysli pomalu loučí s končícím rokem a začíná se zamýšlet nad tím, co trhy v těch následujících 12 měsících čeká. V této souvislosti Česká kapitálová informační agentura počátkem prosince oslovila analytiky a tradery předních brokerských domů působících na českém trhu se sérií dotazů týkajících se vyhlídek jak globálních trhů, tak i samotné pražské burzy a jednotlivých SPADových titulů. Server iPOINT jejich názory a očekávání přinese v seriálu několika článků s názvem Trhy v roce 2007.
První dotaz zněl: Jak se dle vašeho názoru bude v roce 2007 dařit jednotlivým akciovým trhům – USA, Evropa, Asie a emerging markets? Jaké faktory budou determinovat očekávaný vývoj?
„Obecně předpokládáme pokračování dosavadní vzestupné tendence na akciových trzích. Stagnace či mírná korekce by mohla postihnout některé z emerging markets trhů, které v posledních 12 až 18 měsících silně vzrostly“, domnívá se Radek Létal, portfolio manager společnosti A&CE Global Finance.
Více informací na iPOINT: http://ipoint.financninoviny.cz/trhy-v-roce-2007-trend-is-your-friend-aneb-rust-ale-co-za-to-pruzkum-cekia.html
Poslední zprávy
- Pražská burza v úvodu nového týdne rostla
18.05. 16:36 Fio - Abel v 1Q navýšil pozici v Alphabetu, Ackman naopak tuto pozici redukoval a sází na Microsoft
18.05. 12:29 Fio - Makroekonomický výhled na tento týden: Zápis ze zasedání FOMC, index CPI (eurozóna)
18.05. 11:31 Fio - Akciový výhled
18.05. 09:02 Fio - Footshop zveřejnil předběžné výsledky za 1Q a potvrdil celoroční výhled
18.05. 08:59 Fio





