PPF Mobile se nebude účastnit aukce kmitočtů
Fio banka
Zprávu hodnotíme pozitivně pro akcie oceňované společnosti Telefónica Czech Republic.
Zdroj: Bloomberg
Robin Koklar, analytik, Fio banka, a.s.
Autor: Robin Koklar
Poslední zprávy
- Vývoj měnových párů: USD posiluje vůči CZK o 0,96 %, USD/CZK 20,29
28.01. 11:40 Fio - Texas Instruments reportoval za 4Q, výhled společnosti je investory vnímán pozitivně
28.01. 11:35 Fio - Výrobce litografických zařízení ASML ve výsledcích za 4Q výrazně překonal očekávání v objednávkách