Ranní kafe BH Securities 10.4.2017 - mírné stahování z rizika pokračuje
Světové akciové trhy reagovaly negativně na horší než očekávaná březnová data z amerického trhu práce. Investoři se stahovali z rizika také kvůli eskalaci situace v Sýrii díky americkému raketovému útoku. Víkendové teroristické útoky v Evropě a v Egyptě také připoměly blížící se termín svátku Velikonoc, který může tradičně být pro útoky obdobím se zvýšeným rizikem.
Jednání amerického a čínského prezidenta nepřineslo žádné konkrétní výsledky, pouze úvodní poznávání se nových administrativ.
Česká koruna pokračovala druhý obchodní den po intervencích v posilování, byť tempo posilování se výrazně zpomalilo.
Americká výsledková sezóna naplno začne až ve čtvrtek, kdy bude reportovat trojice velkých amerických bank v čele s JPMorgan. Předtím ve středu reportuje například Delta Air Lines.
Více informací na http://www.bhs.cz/cz/analyticke-informace
Poslední zprávy
- Duolingo ve 2Q zrychlilo růst uživatelů, společnost ale poskytla konzervativní výhled na 3Q
06.08. 15:23 Fio - Softwarová společnost Figma zveřejnila výnosy za 2Q nad odhady, výhled na 3Q však zklamal
06.08. 14:33 Fio - MercadoLibre ve 2Q překonal odhady tržeb i zisku, marže ale dál klesají kvůli investicím
06.08. 14:19 Fio - ČEZ: odhady hospodaření za 2Q 2026
06.08. 12:00 Fio - AppLovin ve 2Q těsně minul odhady výnosů i EBITDA, výhled na 3Q nepatrně zaostal za konsensem
06.08. 11:15 Fio





