Photon Energy ve 2Q dosáhla 12% růstu tržeb, s akc: Osobní názor
Photon je skvělý. Mám z něj radost. Nakoupil jsem chvilku po vstupu na burzu za 7 kaček. Jedna z nej akcií mého portfolia.
Tržby společnosti meziročně posílily o 12 % na 8,882 mld. EUR, hrubý provozní zisk EBITDA vzrostl o 15 % na rekordních 4,035 mld. EUR.
„Ačkoliv nebylo druhé čtvrtletí kvůli stále probíhající pandemii COVID-19 bez problémů, jsme hrdí na to, že jsme dosáhli vysoké výkonnosti všech našich obchodních linií a oznamujeme druhé nejlepší čtvrtletí v historii naší společnosti, pokud jde o příjmy a ziskovost,“ okomentoval Georg Hotar, generální ředitel společnosti Photon Energy N.V.
Vývoj tržeb a hrubého zisku Photon Energy
„Ve druhém čtvrtletí uvedla společnost do provozu pět elektráren s celkovou kapacitou 3,5 MWp v Mályi a Kunszentmártonu, čímž rozšířila instalovanou základnu skupiny v Maďarsku na 35,0 MWp a její celkové vlastní portfolio elektráren na 60,6 MWp,“ uvedla společnost.
Vývoj hrubého provozního zisku EBITDA a provozního zisku EBIT společnosti Photon Energy
„Po vykazovaném období společnost zvýšila nesplacený 7,75% dluhopis 2017/2022 na 43,0 milionů eur a předložila prospekt Nizozemskému úřadu pro finanční trhy (AFM) s cílem přesunout kotaci svých akcií na regulované trhy burz cenných papírů ve Varšavě a v Praze,“ uvedla také společnost v tiskové zprávě.
Akcie společnosti se pod tickerem BAAPEN aktuálně obchodují na segmentu Free Market.
Zdroj: Photon Energy
Jan Tománek, Fio banka, a.s.
reagovatzobrazit vlákno15.8. 2020 19:40|bída|(188.120.210.xxx)
Photon je skvělý. Mám z něj radost. Nakoupil jsem chvilku po vstupu na burzu za 7 kaček. Jedna z nej akcií mého portfolia.
| 7:45 | BAAORCO: TGDDRE |
|---|---|
| 7:25 | BAAORCO: RFESWRF |
| 6:55 | BAAORCO: FTYHYHYH |
| 6:42 | BAAORCO: DRTGRG |
| 6:17 | BAAORCO: DRTGGR |
Méně strachu, víc selekce a Praha ve skvělé formě
Závěr roku v dobré kondici
Výsledková sezóna doznívá
Chceme dělat pravdivý rozpočet, prohlásil v Duelu ČT24 místopředseda sněmovny Patrik Nacher...
Možnost rozhodovat o venezuelské ropě by posílila pozici Spojených států na světovém trhu,...
Hosté Událostí, komentářů z ekonomiky komentovali možné dopady amerického zásahu ve...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.