Miláček investorů v podání Petra Šimčáka
Zajímá Vás dění na nyní tak populárních emerging markets – rozvíjejících se trzích? Uvažujete o investici ve východní Evropě ? Toužíte slyšet názory odborníků na riziko takové investice ? Pokud odpovídáte, že ano, pak zejména pro Vás je navržen program pražského semináře Brány investic otevřené.
Poradenská společnost KZ Finance s.r.o., provozovatel portálu www.fondmarket.cz, v něm totiž pokračuje po úspěšné brněnské premiéře i v Čechách a 19.října si do Prahy pozvala k diskusi na toto téma Petra Šimčáka z Pioneer Investments.
Seminář je po předchozí registraci bezplatný a o jeho dalších hostech se dozvíte více zde: http://www.fondmarket.cz/clanek.asp?id=1426&typ=
Poslední zprávy
- Smíšený vývoj na pražské burze
09.02. 16:30 Fio - Společnost Monday.com reportovala za 4Q, výhled pod odhady posiluje obavy ohledně dopadu AI
09.02. 15:18 Fio - Makroekonomický výhled pro tento týden: Report z amerického trhu práce, index CPI (ČR, USA)
09.02. 13:39 Fio - Akciový výhled
09.02. 09:02 Fio - Denní report - pátek 06.02.2026
06.02. 22:05 Fio





