Počet OTC léků má stoupnout
Dle deníku Právo by se od příštího roku měl výrazně rozšířit seznam léků, které budou volně dostupné (tzv. OTC léky), a bude také zavedena nová kategorie léků, tzv. volně dostupné s omezením. To včera sdělil ministr zdravotnictví Tomáš Julínek. Neupřesnil však, o které léky se bude jednat. Jednání o tom právě probíhají. Seznam těchto léků vydá Státní ústav pro kontrolu léčiv. Myslíme si, že by ze změn mohla částečně profitovat i Zentiva, jako výrobce generik.
Poslední zprávy
- Denní report - pátek 19.06.2026
19.06. 18:23 Fio - Pražská burza rostla
19.06. 16:58 Fio - Akciový výhled
19.06. 08:59 Fio - Denní report - čtvrtek 18.06.2026
18.06. 23:00 Fio - Mír na Blízkém východě odstartoval rally na Wall Street: Akcie rostou, ropa padá
18.06. 20:06 Fio





