Pátek ve znamení poklesů
Závěr týdne opět patřil k těm červeným dnům. Dax se téměř celý den pohyboval v záporných číslech, místy i -2,5%, závěr na hodnotě kolem 6060 bodů. Důvodů je několik, tak především rostoucí nervozita ohledně „záchranného plánu“ v USA a dále jsou to o dost horší makrodata z USA, která byla horší ve všech směrech, než investoři očekávali. Je trošku smutné, že nyní jsou trhy spíše v rukou politiků než investorů či ekonomů,ale musíme tuto záležitost brát jako holý fakt. To jestli bude příští týden na burzách radost či smutek se může rozhodnout jak dnes pozdě večer, tak i o víkendu.
Poslední zprávy
- Denní report - čtvrtek 25.06.2026
25.06. 22:06 Fio - Zámoří končí smíšeně
25.06. 22:00 Fio - Indexy prozatím v převážně kladných číslech
25.06. 19:02 Fio - Pražská burza mírně dolů
25.06. 16:34 Fio - Micron vykázal více než čtyřnásobný růst tržeb za 3Q, výhled na 4Q výrazně překonal odhady
25.06. 10:01 Fio





