AVG chce letos na burzu
Podle deníku E15 se softwarová společnost AVG chystá ještě letos vstoupit na burzu. Společnost uvažuje o úpisu akcií na burzách v Amsterdamu, Praze a Varšavě. Firma nyní dokončuje prospekt emitenta, který poté musí být schválen holandským regulátorem. Vzhledem k současné finanční krizi však je otázkou, jaký by byl o nové IPO zájem. AVG je předním mezinárodním poskytovatelem antivirových programů se zastoupením v Severní Americe a Evropě. Majitelé jsou investiční společnost Benson Oak, která před rokem a půl koupila 65% podíl za 1,2 mld. Kč, a polský venture capital fond (fond rizikového kapitálu) Enterprise Investors.
Poslední zprávy
- Denní report - úterý 23.06.2026
23.06. 22:09 Fio - Technologické tituly v USA pod prodejním tlakem
23.06. 19:50 Fio - Pražská burza odolala negativnímu zahraničnímu sentimentu
23.06. 16:24 Fio - Akciový výhled
23.06. 09:01 Fio - Denní report - pondělí 22.06.2026
22.06. 22:19 Fio





