AVG chce letos na burzu
Podle deníku E15 se softwarová společnost AVG chystá ještě letos vstoupit na burzu. Společnost uvažuje o úpisu akcií na burzách v Amsterdamu, Praze a Varšavě. Firma nyní dokončuje prospekt emitenta, který poté musí být schválen holandským regulátorem. Vzhledem k současné finanční krizi však je otázkou, jaký by byl o nové IPO zájem. AVG je předním mezinárodním poskytovatelem antivirových programů se zastoupením v Severní Americe a Evropě. Majitelé jsou investiční společnost Benson Oak, která před rokem a půl koupila 65% podíl za 1,2 mld. Kč, a polský venture capital fond (fond rizikového kapitálu) Enterprise Investors.
Poslední zprávy
- Denní report - čtvrtek 25.06.2026
25.06. 22:06 Fio - Zámoří končí smíšeně
25.06. 22:00 Fio - Indexy prozatím v převážně kladných číslech
25.06. 19:02 Fio - Pražská burza mírně dolů
25.06. 16:34 Fio - Micron vykázal více než čtyřnásobný růst tržeb za 3Q, výhled na 4Q výrazně překonal odhady
25.06. 10:01 Fio





