Cukr spadl nejvíce za dva měsíce
Komoditní index Reuters/Jefferies ... CRB zahrnující 19 komodit ze sektoru energií, kovů a obilnin klesl z rekordní úrovně dosažené minulý týden do včerejšího dne o 4,8 procenta. Za hlavní příčinu jsou považovány signály ukazující na to, že centrální banky v USA a v Evropě budou pokračovat ve zvyšování úrokových sazeb. Tento krok by zvýšil atraktivitu dluhopisů a naopak snížil v případě komodit, které nenesou investorovi úrok. Podle Alexe Oliveiry, obchodníka s cukrem ve společnosti Fimat, nemá poslední vývoj na trhu s cukrem nic společného s fundamenty.
Poslední zprávy
- Technologické tituly v USA pod prodejním tlakem
23.06. 19:50 Fio - Pražská burza odolala negativnímu zahraničnímu sentimentu
23.06. 16:24 Fio - Akciový výhled
23.06. 09:01 Fio - Denní report - pondělí 22.06.2026
22.06. 22:19 Fio - S&P 500 končí poklesem o 0,37 %
22.06. 22:11 Fio





