Český Telecom a licence pro třetího mobilního operátora na Slovensku?
Slovenský telekomunikační úřad včera na svých internetových stránkách, ve svém věstníku a tamním tisku zveřejnil výzvu na předložení nabídek na získání frekvencí GMS a UMTS pro třetího mobilního operátora v SR. Vítěz by měl být vybrán na základě pěti kriterii, a to:
- přispění účastníka k posílení konkurenčního trhu v oblasti elektronických komunikací,
- připravenost a časová postupnost budování sítě a poskytování služeb,
- jeho zkušenosti s poskytováním služeb v rámci elektronických komunikací (v sítích GMS a UMTS),
- rozsah poskytovaných služeb,
- a samozřejmě nabídnutá cena (minimální cena je stanovena na 100 milionů slovenských korun, což odpovídá cca 3,4 mil. USD).
Další informace na iPOINT, http://ipoint.financninoviny.cz/cesky-telecom-a-licence-pro-tretiho-mobilniho-operatora-na-slovensku.html
Poslední zprávy
- Denní report - pátek 26.06.2026
26.06. 22:25 Fio - Pražská burza odolala negativnímu zahraničnímu sentimentu a mírně posílila
26.06. 16:25 Fio - Akciový výhled
26.06. 09:06 Fio - Denní report - čtvrtek 25.06.2026
25.06. 22:06 Fio - Zámoří končí smíšeně
25.06. 22:00 Fio





