V Praze se peklo cukroví
Vzhledem k tomu, že se dnes neočekávala žádná makrodata z amerických trhů, nebylo impulsu, který by investory na pražské burze donutil k nějaké akci. Objemy obchodů byly tím pádem opět minimální. Doufejme, že do konce roku trhy ještě něco předvedou. V opačném případě můžeme začít s předvánočním úklidem.
Z dnešních zpráv z našeho superspadu:
Goldman Sachs zopakoval své doporučení pro akcie největšího výrobce chemikálií na světě, BASF SE (BAS), na "conviction buy." Důvodem je vyjádření šéfa společnosti, Juergena Hambrechta, který oznámil, že společnost oznámí lepší výsledky ve 4Q než původně očekávala.
Zisk na úrovni EBIT by měl dosáhnout přibližně 1,25 mld. EUR, stejně jako ve 3Q.
Podle magazínu WirtschaftsWoche, který citoval nepublikovanou předpověď společnosti, očekává telekomunikační gigant Deutsche Telekom AG (DTE) propad tržeb ze svých tradičních telefonních služeb na 3,6 mld. EUR v roce 2012 z 9,3 mld. EUR v roce 2007.
Poslední zprávy
- Akciový výhled
21.11. 09:02 Fio - Denní report - čtvrtek 20.11.2025
20.11. 22:12 Fio - Walmart reportoval slušné výsledky za 3Q a navýšil celoroční výhled
20.11. 17:32 Fio - Pražská burza zakončila v poklesu
20.11. 16:38 Fio - Colt CZ: konferenční hovor s managementem
20.11. 13:13 Fio





