Fio informuje: Pražská burza posiluje pátým dnem v řadě
Dle očekávání nižší open přilákal investory k nákupům stále ještě levných titulů a k uzavírání krátkých pozic. Téměř 1% ztrátu tak index aktuálně proměnil v 1% zisk a pohybuje se těsně pod rezistenci na 1325 bodech, kde se zastavil. Největší zájem je tak jako včera o akcie Čezu a Komerční banky, které zaznamenávají přírůstky těsně pod 2%. Zisk okolo 2% si připisuje rovněž Zentiva. Akcie Unipetrolu nemohou prorazit prodejní odpor okolo 190 Kč, nepomáhá ani posílení mateřské PKN téměř o 10% za dva dny. Akcie Českého Telecomu se usadily nad hranici 460 Kč, ostatní tituly jsou bez výraznějších změn. Celkové objemy obchodů dosahují včerejších úrovních a zaostávají tak za uplynulým týdnem.
Emitenti nebyli seznámeni s těmito investičními doporučeními.
Fio, burzovní společnost, a.s. je tvůrcem trhu na Burze cenných papírů Praha, a.s. a RM-SYSTÉM, a.s.
Fio, burzovní společnost, a.s. je tvůrcem trhu u následujících emisí: Komerční banka, a.s., ČEZ, a. s.,ČESKÝ TELECOM, a.s., UNIPETROL, a.s., Erste Bank der oesterreichischen Sparkassen AG, Orco Property Group, Philip Morris ČR a.s., Zentiva, a.s., Central European Media Enterprises, Ltd.
Fio, burzovní společnost, a.s. předchází vzniku střetu zájmů ve vztahu k investičním doporučením odpovídajícím vnitřním členěním a pravidelnou vnitřní kontrolou.
Dozor nad Fio, burzovní společností, a.s. vykonává Česká národní banka.
Fio, burzovní společnost, a.s., Josef Dudek, makléř
Poslední zprávy
- Charles Schwab reportoval silné kvartální výsledky, hlavní sledované ukazatele překonaly očekávání
16.10. 17:05 Fio - Pražská burza odepisovala
16.10. 16:44 Fio - United Airlines reportovaly výsledky za 3Q, které signalizují známky nasycení trhu
16.10. 14:16 Fio - Výrobce polovodičů TSMC reportoval za 3Q nad očekáváním a navýšil celoroční výhled růstu výnosů
16.10. 10:59 Fio - Akciový výhled
16.10. 09:02 Fio