Potenciál SPAD, aneb kurz vs. prům. cíl analytiků, leden III.: Pod stropem: NWR, UNI, TO2, PGS
Dlouhodobí investoři, pokládáte si otázku, do jakých titulů v současnosti vložit své prostředky? IPOINT přichází opět s odhadem potenciálu titulů SPAD na základě průměru cílových cen vydaných analytiky. Stanovení nového targetu některým z analytických domů může být sice pro investory určitým vodítkem, ale jejich rozptyl pro jeden titul je často takový, že potenciální míra výnosnosti se dům od domu liší tak výrazně, že je investor spíše zmaten.
Podle jakých signálů se tedy v tuto chvíli rozhodovat, které tituly mohou být perspektivní? Níže uvedená tabulka vychází z výstupů analytiků dlouhodobě monitorovaných agenturou ČEKIA.
V závěrečném dílu přehledu potenciálů titulů SPAD na základě průměrných cílových cen analytiků se blíže podíváme na NWR, TO2, Pegas a Unipetrol, čtěte na iPOINT: http://ipoint.financninoviny.cz/potencial-spadovych-titulu-aneb-kurz-vs-prumerna-cilovka-analytiku-lednove-vydani-iii-pod-stropem-nwr-uni-to2-pgs.html
Poslední zprávy
- Denní report - středa 20.05.2026
20.05. 22:09 Fio - Americké akcie posilují
20.05. 19:54 Fio - Strojírenská společnost Doosan Škoda Power reportovala výsledky za 1Q 2026
20.05. 17:48 Fio - Pražská burza pokračovala v růstu, zbrojovka CSG po výsledcích +9,16 %
20.05. 16:42 Fio - Prabos plus v rámci Start Day zveřejnil výsledky za 1Q 2026 a celoroční výhled
20.05. 15:50 Fio





