Telefónica O2: Slovenský regulátor rozhodl o propojovacích poplatcích
Dle očekávání slovenský telekomunikační úřad rozhodl o regulaci propojovacích poplatků, tj. stanovil maximální výši poplatku za ukončené hovory do mobilních sítí na Slovensku. Od 1. února 2010 do 31. ledna 2011 budou operátoři Orange a T-Mobile účtovat všem operátorům, nejen mobilním, maximální cenu za ukončení hovoru ve výši 0,0635 EUR/minutu. Telefónica O2 bude moci účtovat maximálně 0,0768 EUR/minutu (tedy lepší podmínky). Ceny byly stanoveny na základě průměrných cen za ukončené hovory v členských zemích Evropské unie. V současné době operátoři účtují 0,0715 EUR, respektive 0,0848 EUR za minutu. V roce 2008 propojovací poplatky činily 0,13 EUR. Danou zprávu vnímáme neutrálně/lehce pozitivně, protože byla již dříve diskutována.
Poslední zprávy
- Denní report - pátek 26.06.2026
26.06. 22:25 Fio - Pražská burza odolala negativnímu zahraničnímu sentimentu a mírně posílila
26.06. 16:25 Fio - Akciový výhled
26.06. 09:06 Fio - Denní report - čtvrtek 25.06.2026
25.06. 22:06 Fio - Zámoří končí smíšeně
25.06. 22:00 Fio





