DAX ztrácí téměř procento
Po včerejším neurčitém závěru v USA (DJIA 0,3%, NASDAQ -0,16 %, S&P 500 0,0%) měl DAX dnes problémy se rozhodnout, kterým směrem se vydá. V SRN se dnešní den nezveřejňují žádná makrodata a DAX si nakonec vybral cestu na jih, aktuálně ztrácí téměř procento. Mezi nejztrátovější patří Lufthansa, SAP a Volkswagen, který se rozhodl od příštího roku přesunout výrobu Škody Fabie a Superb do Číny.
Emitenti nebyli seznámeni s těmito investičními doporučeními.
Fio, burzovní společnost, a.s. je tvůrcem trhu na Burze cenných papírů Praha, a.s. a RM-SYSTÉM, a.s.
Fio, burzovní společnost, a.s. je tvůrcem trhu u následujících emisí: Komerční banka, a.s., ČEZ, a. s.,ČESKÝ TELECOM, a.s., UNIPETROL, a.s., Erste Bank der oesterreichischen Sparkassen AG, Orco Property Group, Philip Morris ČR a.s., Zentiva, a.s., Central European Media Enterprises, Ltd.
Fio, burzovní společnost, a.s. předchází vzniku střetu zájmů ve vztahu k investičním doporučením odpovídajícím vnitřním členěním a pravidelnou vnitřní kontrolou.
Dozor nad Fio, burzovní společností, a.s. vykonává Česká národní banka.
Fio, burzovní společnost, a.s., Jana Havelková, makléř
Poslední zprávy
- Společnost Gevorkyan reportovala výsledky za 1H, tržby vzrostly o 11 % meziročně
17.09. 10:37 Fio - Akciový výhled
17.09. 09:02 Fio - Denní report - úterý 16.09.2025
16.09. 22:06 Fio - Americké akcie zatím smíšeně
16.09. 19:21 Fio - Pražská burza klesala s negativním sentimentem na okolních trzích
16.09. 16:33 Fio