ČEZ: Spotřeba elektřiny v lednu
Dle zprávy Energetického regulačního úřadu dosáhla čistá poptávka po elektřině za leden 2010 5,8 TWh, což představovalo meziročně nárůst o 0,6%. Meziměsíčně potom došlo k nárůstu spotřeby o 8,0%. Důvodem růstu spotřeby bylo výrazně chladnější počasí proti normálu. Celkově očekáváme, že spotřeba elektřiny v ČR letos poroste pouze mírně (kolem 1%). To je v souladu s očekáváním ČEZu, který čeká růst spotřeby elektřiny v ČR v roce 2010 také o 1%.
Poslední zprávy
- Denní report - pátek 26.06.2026
26.06. 22:25 Fio - Pražská burza odolala negativnímu zahraničnímu sentimentu a mírně posílila
26.06. 16:25 Fio - Akciový výhled
26.06. 09:06 Fio - Denní report - čtvrtek 25.06.2026
25.06. 22:06 Fio - Zámoří končí smíšeně
25.06. 22:00 Fio





