Pšenice oslabovala
Během včerejší obchodní seance oslabila pšenice po třetí v řadě. Stalo se tak poté co Egypt, který je největším světovým spotřebitelem pšenice, nenakoupil tuto komoditu z USA, jak se předpokládalo. Egypt zakoupil celkem 120 000 tun z Ruska. Taktéž Irák nakupoval předevčírem pšenici. Zakoupil 350 000 tun z USA, Rumunska, Austrálie, Kanady a Ruska. Z toho byl však podíl pšenice nakoupené v USA pouze 50 000 tun.
Zářijová pšenice včera na CBOT oslabila o 0,9 % nebo 5,25 centů na hodnotu 577 centů za bušl. Je to celkem již 3,2 % pokles za poslední 3 dny.
Poslední zprávy
- Pražská burza přerušila růstovou sérii
24.06. 16:27 Fio - Návrhář AI čipů Cerebras Systems zveřejnil první výsledky od IPO
24.06. 14:16 Fio - FedEx zveřejnil výsledky za 4Q a po úspěšném odštěpení divize Freight představil celoroční výhled
24.06. 13:18 Fio - Akciový výhled
24.06. 09:00 Fio - Denní report - úterý 23.06.2026
23.06. 22:09 Fio





