ČEZ: Credit Suisse to prostě vidí jinak než Goldman Sachs, aneb včera hore, dneska dole
Energetický gigant, společnost ČEZ včera oznámila, že prostřednictvím akvizice společnosti eEnergy Ralsko – Kuřivody, a. s., koupila projekt nedokončené fotovolatické elektrárny. ČTK uvedla, že elektrárna by měla být dokončena a uvedena do provozu do konce roku 2010, a co je hlavní, disponuje všemi potřebnými povoleními.
Včera vydala Goldman Sachs nové doporučení na ČEZ. Svou hodnotu na úrovni 1 270 korun se cílová cena zařadila mezi nejoptimističtější. „Goldman Sachs v návaznosti na velmi vysokou cenu upozornil, že klíčovým faktorem pro ocenění akcií ČEZ zůstává vývoj cen elektřiny,“ uvedl PartiaOnline. Server dále uvádí, že banka zdůvodnila vysokou cílovou cenu pro akcie ČEZ pokračujícím zotavením poptávky po energiích v Evropě.
Celé doporučení najdete na iPOINT: http://www.ipoint.cz/zpravy/21815535-cez-credit-suisse-to-proste-vidi-jinak-nez-goldman-sachs-aneb-vcera-hore-dneska-dole/
Poslední zprávy
- Dividenda Colt CZ Group v roce 2022
24.05. 17:39 Fio - Pražská burza prohloubila ztráty, Čez -3,40%
24.05. 16:35 Fio - Kofola zveřejnila pozvánku na valnou hromadu, návrh letošní dividendy oznámí po letní sezóně
24.05. 10:12 Fio - Akciový výhled
24.05. 08:54 Fio - ČEZ se nebude účastnit tendru na prodej plynových zásobníků RWE
24.05. 08:16 Fio