Vsadíte se někdo s "panem makléřem", že bude Telefonica do tří týdnů nad 500 Kč?
Páteční obchodování se nevymyká předchozím obchodním seancím. Je vcelku klidné a v rozmezí vlnek, které jsou poslední týden na denním pořádku.
Komerční banka se "potácí" dle zahraničních indexů, které se prozatím nehodlají vymanit ze zajetí nerozhodnosti. Podobné obchodování předvádí i ČEZ, který však má realné kupce i prodejce. Z hlediska hospodaření obou zmíněných společností by se ale kurzy měly pohybovat daleko výše, čekají na zájem o "východní" trhy.
Za zajímavé tituly lze z dlouhodobého hlediska považovat Erste Bank a Unipetrol, "po kterých prozatím neštěkne ani pes". EB je opuštěna zájmem portfolio manažerů a Unipetrol se příliš oblibě zahraničních investorů nikdy netěšil. Na druhou stranu v případě zájmu se může spravovat až raketově. Nastane opět chaos a zmatek a překotné obchodování a zájem opozdilců.
Vsadíte se někdo s "panem makléřem", že bude Telefonica do tří týdnů nad 500,-?
Poslední zprávy
- Thermo Fisher Scientific ve 2Q mírně překonal odhad zisku na akcii a lehce navýšil roční výhled
23.07. 15:01 Fio - AT&T reportovalo solidní výsledky za 2Q, celoroční výhled očištěného zisku na akcii trh zklamal
23.07. 14:56 Fio - Intuitive Surgical reportoval za 2Q, významný růst výnosů byl vyvážen výhledem očištěné hrubé marže
23.07. 12:00 Fio - Texas Instruments oznámil výsledky za 2Q nad očekáváním, výhled je podle analytiků opatrný
23.07. 11:30 Fio - SAP reportoval solidní čísla za 2Q, společnost zůstává obezřetná z důvodu makroekonomické situace
23.07. 11:18 Fio