Telefonica O2 CR: Smlouva o sdílení 3G
Dle tiskové zprávy společnosti Telefónica O2 CR a konkurenční T-Mobile podepsaly smlouvu o sdílení 3G stanic při pokrývání doposud nepokrytých oblastí. Vedle širšího pokrytí území vysokorychlostním internetem a tím potenciálně většímu využívání, vidíme potenciál v úspoře investičních nákladů. Společnosti se dohodly, že spolupráce začne od 2Q2011. Na druhou stranu odhadujeme, že tyto úspory budou spíše menšího rozsahu, a to do 5% celkových investičních nákladů.
Poslední zprávy
- Denní report - středa 24.06.2026
24.06. 22:18 Fio - Pražská burza přerušila růstovou sérii
24.06. 16:27 Fio - Návrhář AI čipů Cerebras Systems zveřejnil první výsledky od IPO
24.06. 14:16 Fio - FedEx zveřejnil výsledky za 4Q a po úspěšném odštěpení divize Freight představil celoroční výhled
24.06. 13:18 Fio - Akciový výhled
24.06. 09:00 Fio





