Primární emise ČSOB se údajně odkládá
Podle Lidových novin se očekávaná emise ČSOB na pražské burze odkládá. Podle původního plánu se měla uskutečnit do konce března. Nové datum uvedení na burzu nebylo stanoveno. To nahrává spekulacím o přímém prodeji, což by bylo negativní pro burzu cenných papírů. Nicméně by bylo pozitivní pro Komerční banku. Měl by se uvolnit tlak na cenu akcií, kdy si investoři připravovali prostor pro ČSOB.
Poslední zprávy
- Denní report - pátek 19.06.2026
19.06. 18:23 Fio - Pražská burza rostla
19.06. 16:58 Fio - Akciový výhled
19.06. 08:59 Fio - Denní report - čtvrtek 18.06.2026
18.06. 23:00 Fio - Mír na Blízkém východě odstartoval rally na Wall Street: Akcie rostou, ropa padá
18.06. 20:06 Fio





