Primární emise ČSOB se údajně odkládá
Podle Lidových novin se očekávaná emise ČSOB na pražské burze odkládá. Podle původního plánu se měla uskutečnit do konce března. Nové datum uvedení na burzu nebylo stanoveno. To nahrává spekulacím o přímém prodeji, což by bylo negativní pro burzu cenných papírů. Nicméně by bylo pozitivní pro Komerční banku. Měl by se uvolnit tlak na cenu akcií, kdy si investoři připravovali prostor pro ČSOB.
Poslední zprávy
- Denní report - středa 24.06.2026
24.06. 22:18 Fio - Pražská burza přerušila růstovou sérii
24.06. 16:27 Fio - Návrhář AI čipů Cerebras Systems zveřejnil první výsledky od IPO
24.06. 14:16 Fio - FedEx zveřejnil výsledky za 4Q a po úspěšném odštěpení divize Freight představil celoroční výhled
24.06. 13:18 Fio - Akciový výhled
24.06. 09:00 Fio





